Wpis z mikrobloga

We wczorajszym znalezisku mającym ponad 1000 wykopów (a i też wiele razy wcześniej), Wykop ustalił po raz kolejny, że w odpowiednich okolicznościach kobiecie można jak najbardziej p-----------ć, nie ma co do tego wątpliwości.
Jestem natomiast ciekaw zdania w temacie nieco bardziej (?) kontrowersyjnym.
P---------e osobie równie agresywnej co podawane przykłady kobiet, jednak dużo młodszej - dziecku.
Zanim podniesie sie raban o znęcaniu nad kochanymi maluchami, wyjasnijmy o jaki typ sytuacji chodzi.

Idziesz sobie ulicą, tymczasem bez najmniejszego powodu, zdecydował o tym jedynie przypadek, przyjebuje sie do Ciebie mały patus z rodzaju dobrych chłopaczyn, max 12 lat, chcący popisac się przed koleżkami. Jest on zepsuty, więc nie ma dla niego znaczenia, że jesteś starszy/wyglądasz poważnie/jak dzik, nie jesteś z jego okolicy więc on się nie boi i nie ma do Ciebie szacunku - twoje groźby/ krzyki nie zmienią jego zachowania i go nie przestraszą. Zaczyna on Cie wyzywac, pluć, popychać.
Okolica jest ruchliwa, nie jesteście tu sami. Co robisz?

#ankieta #kiciochpyta #pytanie #patologiazewsi #rysujzwykopem #sztukiwalki
kutarate - We wczorajszym znalezisku mającym ponad 1000 wykopów (a i też wiele razy w...

źródło: comment_9HfLXP2KDxmIAKIiFMBQHodXJ089DDcK.jpg

Pobierz

Moja odpowiedź, to:

  • Wyjebuje mu liścia, ryzykując powszechne oburzenie ze strony przechodniów, możliwe że równiez interwencję ze strony starszych rycerzy, no bo jak to z gówniarzem inaczej se nie poradzisz, bić musisz? 65.4% (358)
  • Wyjebuje pięścią, mały kurw upada, szansa przypału duża, oburzenie wiecej niż pewne, ktoś może próbować cię zatrzymać i wezwać policję 20.8% (114)
  • Ignoruję gówniaka i odbywam Marsz Wstydu, w trakcie którego ide jeszcze kilkadziesiąt metrów, a gnój na mnie pluje i ubliża przy przechodniach 6.8% (37)
  • Uciekam biegiem, to nie na moją psychikę 1.5% (8)
  • Nie wiem co robić, łzy stają mi w oczach 5.5% (30)

Oddanych głosów: 547

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odejscie i ignorowanie dzieciaka, traktujesz jak marsz wstydu? wstydliwym zachowaniem byloby jezeli dorosly mezczyzna/kobieta p---------y wyzywajacemu go 12 latkowi. jak ktos jest dorosly to powienien umiec opanowac sie i olac gowniarza, a nie reagowac na jego zaczepki.


@trapped: ale jakby ten sam dzieciak ci np auto niszczył to byś ignorowała? a tak to on ciebie drażni, pluje na ciebie, jak można to zignorować?
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: ale chyba jest roznica miedzy niszczeniem auta, a wyzywaniem? jezeli by je niszczyl to probowalabym zareagowac ale dopoki nie uderzylby mnie to nie reagowalabym przemoca. jak mozna ignorowac? normalnie, uwazasz ze uderzenie go jest rozwiazaniem? czy Ty lepiej poczujesz sie jak uderzysz dziecko, ktore na Ciebie pluje? bo dzieciaka przemoca nie nauczysz niczego. wielokrotnie zdarzalo mi sie, ze na przystanku czy w autobusie jakas grupka patusow, dziwczyn/chlopakow mnie wyzywala,
  • Odpowiedz
sorry ale plucie to już fizyczne zaczepki.

czy Ty lepiej poczujesz sie jak uderzysz dziecko, ktore na Ciebie pluje?


@trapped: a napisałem tak gdzieś? lepa w pysk tak żeby nie uszkodzić (o wiele mniej boli niż np az) i gówniarza na ziemie i zadzwoniłbym na policje
  • Odpowiedz
Miałem taką sytuację.
Szczyl "jp na 100%", wiek 13-14 lat. Nie spodobało mu się coś i zaczął mnie odpychać i ubliżać. Po grzecznym "o-------l się ode mnie" jeszcze bardziej się pobudził, bo 2 koleżków (podobnych suchoklatesów z kołczanami prawilności) mu kibicowało.
Niestety dla niego, wyciągnąłem zza pazuchy hartowaną pałkę teleskopową i p-------------m w łapę, którą wyciągał do mnie.
W ręce "trach", on w płacz, kolesie s---------i, a jakiś facet zadzwonił na psy.
  • Odpowiedz
@kutarate: Miałem kiedyś w robocie kumpla łotysza, Edgar sie nazywal, to taki typ człowieka który podkowy wygina gołymi łapami i wychodzi z ościeżnicą jak zapomni sie uchylić przed drzwiami, zaczepil go jakis chłopaczek z 14 lat, żeby zaplusowac u jakichś karyn, to skończył na ziemi poskładany xD
  • Odpowiedz