Wpis z mikrobloga

We wczorajszym znalezisku mającym ponad 1000 wykopów (a i też wiele razy wcześniej), Wykop ustalił po raz kolejny, że w odpowiednich okolicznościach kobiecie można jak najbardziej #!$%@?ć, nie ma co do tego wątpliwości.
Jestem natomiast ciekaw zdania w temacie nieco bardziej (?) kontrowersyjnym.
#!$%@? osobie równie agresywnej co podawane przykłady kobiet, jednak dużo młodszej - dziecku.
Zanim podniesie sie raban o znęcaniu nad kochanymi maluchami, wyjasnijmy o jaki typ sytuacji chodzi.

Idziesz sobie ulicą, tymczasem bez najmniejszego powodu, zdecydował o tym jedynie przypadek, przyjebuje sie do Ciebie mały patus z rodzaju dobrych chłopaczyn, max 12 lat, chcący popisac się przed koleżkami. Jest on zepsuty, więc nie ma dla niego znaczenia, że jesteś starszy/wyglądasz poważnie/jak dzik, nie jesteś z jego okolicy więc on się nie boi i nie ma do Ciebie szacunku - twoje groźby/ krzyki nie zmienią jego zachowania i go nie przestraszą. Zaczyna on Cie wyzywac, pluć, popychać.
Okolica jest ruchliwa, nie jesteście tu sami. Co robisz?

#ankieta #kiciochpyta #pytanie #patologiazewsi #rysujzwykopem #sztukiwalki
Pobierz kutarate - We wczorajszym znalezisku mającym ponad 1000 wykopów (a i też wiele razy w...
źródło: comment_9HfLXP2KDxmIAKIiFMBQHodXJ089DDcK.jpg

Moja odpowiedź, to:

  • Wyjebuje mu liścia, ryzykując powszechne oburzenie ze strony przechodniów, możliwe że równiez interwencję ze strony starszych rycerzy, no bo jak to z gówniarzem inaczej se nie poradzisz, bić musisz? 65.4% (358)
  • Wyjebuje pięścią, mały kurw upada, szansa przypału duża, oburzenie wiecej niż pewne, ktoś może próbować cię zatrzymać i wezwać policję 20.8% (114)
  • Ignoruję gówniaka i odbywam Marsz Wstydu, w trakcie którego ide jeszcze kilkadziesiąt metrów, a gnój na mnie pluje i ubliża przy przechodniach 6.8% (37)
  • Uciekam biegiem, to nie na moją psychikę 1.5% (8)
  • Nie wiem co robić, łzy stają mi w oczach 5.5% (30)

Oddanych głosów: 547

  • 28
@kutarate: Poniżanie typu plucie i wyzwiska to nie zaczepki ręczne. Jakby Cię zaczął szarpać za ubranie, wtedy masz nawet prawo go uderzyć. Działasz na obronę, nawet jak to jest patologiczny 12-latek
@kurusm: bo w tym pytaniu nie chodzi o okazywanie komuś szacunku, tylko jak bardzo w takiej sytuacji (jebnięcie nie szanującej Cie lasce/srajtkowi), mamy na uwadze reakcję społeczenstwa na nasz czyn
We wczorajszym znalezisku mającym ponad 1000 wykopów (a i też wiele razy wcześniej), Wykop ustalił po raz kolejny, że w odpowiednich okolicznościach kobiecie można jak najbardziej #!$%@?ć


@kutarate: To że wykopowi eksperci od wszystkiego/niczego, piwniczaki, gimbusy i #!$%@? życiowe tak napisały to nie znaczy że tak jest i należy tak robić.
@kutarate: obezwładniam i szukam starych. Albo dzwonie po jakąś straż miejską czy policję, są przeciez służby od małoletnich. A za obezwładnienie do przyjazdu tychże chyba nic mi nie grozi.

Bić bym nie bił raczej, kobieta też by musiała mi mocno #!$%@?ć żebym o oddaniu myślał. Ale jeżeli dorosły człowiek wyskakuje do mnie z pięściami, a kobieta nie reaguje na groźbę odpowiedzi przemocą to mi jej nie żal.
@kutarate: odejscie i ignorowanie dzieciaka, traktujesz jak marsz wstydu? wstydliwym zachowaniem byloby jezeli dorosly mezczyzna/kobieta #!$%@? wyzywajacemu go 12 latkowi. jak ktos jest dorosly to powienien umiec opanowac sie i olac gowniarza, a nie reagowac na jego zaczepki.