Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: wydaje się spoko, ale z tymi artykułami premium to trochę słabo, bo nie każdego dzieciaka będzie stać na kanapkę z wędliną po 150 zł za kilogram i będzie dochodziło do podziałów na proletariuszy i kapitalistów, co doprowadzi najpierw do drobnej przestępczości w postaci wymuszeń kupna takiej kanapki pod groźbą #!$%@? za garażami, potem tworzenia się zorganizowanych bojówek i drobnych zamieszek, a na koniec anarchii i totalnego chaosu i będą zamykać
@Oskarek89: sorry, ale nie. Artykułów z rozsądnymi cenami w pip jest jak na lekarstwo, mnóstwo asortymentu jest dostępne normalnie w hipermarketach (tylko np. na dziale ze "zdrową" żywnością) taniej lub znacznie taniej. Na co dzień bardzo zwracam uwagę na ceny, a w pip byłem pierwszy raz kilka dni temu i uważnie się przyglądałem wszystkiemu.
@Oskarek89: ja tam lubię PiP, jest czysto, ciut drożej, nie wchodzą do niego menele jak do Tesco i nie #!$%@? rozbitymi jajami na dziale nabiałowym..

Ale to to samo narzekanie jak z jakością produktów. Drogie produkty nadal są dobre, po prostu dla plebsu rzucono towar tani i #!$%@? i to w każdej dziedzinie.
@Oskarek89: no i też za to płacisz, za wygląd, hmmm niech będzie, że za prestiż też i za miłe zakupy, na których nie spotkasz ludzi bijących się o gumowe buty.

I mówię to ja, człowiek z taką zwyczajną pensją.

Fakt jest też jednak taki, że na te lux produkty idzie się naciąć i tu piję do Krakowskiego Kredensu, ale z drugiej strony lepszy wybór ciekawych marek niż te same produkty w