Wpis z mikrobloga

#ikea #kuchnia Mirki kuchnie z Ikei będę musiał skręcić i mam pytanie. Warto poszukać kogoś kto zrobi mi to taniej i tak samo porządnie jak monterzy z Ikei? Warto w ogóle szukać? Można coś zaoszczędzić? Może jakiś Mirek pracuje w Ikei i chce dorobić na boku?
  • 11
@eteriusz: Instrukcję są napisane w ten sposób że dziecko z zespołem Downa powinno sobie poradzić, a elementy są tak zaprojektowane że nie da się zamontować niewłaściwego elementu, jeśli składa się mebel wg. kroków podanych w instrukcji.
@eteriusz: pracowalem w ikea i naskrecalem sie milion roznych ich mebli, te kuchenne sie niczym nie roznia oprocz tego, ze maja duzo dodatkow-stopien skomplikowania zero:P
@vviktor_88: Aha odezwal sie "fachman-montazysta" xD Troche madrzejsza malpa da rade to zrobic a otwory w zlewach mozna zrobic w ikea lub castoramie. Te narzedzia co wkleiles i ktorych prawie nikt nie ma to chyba zart XDDD
@udgz: Nie jestem montażystą, nie montuje mebli. Sam pracuje w IKEA i montażu kuchennego bym się nie podjął. i tak na marginesie w IKEA nie ma możliwości wywiercenia otworu w sklepie, robią to jedynie montażyści u klienta,
i tak na marginesie w IKEA nie ma możliwości wywiercenia otworu w sklepie, robią to jedynie montażyści u klienta,


@vviktor_88: to odwiedz ikea katowice i nagle mozliwosci sie pojawiaja (ʘʘ) A dodatkowo jest to usluga darmowa w przeciwienstwie do castoramy