Wpis z mikrobloga

Powiedziała, że jest w ciąży i że to moje dziecko. Od razu zaprzeczyłem i ją zostawiłem, a ona na to, że po porodzie poda mnie jako ojca i wyciągnie alimenty, i że spotkamy się w sądzie. Wszystko fajnie, pięknie, tylko że ona nie wie o tym, że...


#logikarozowychpaskow
  • 126
  • Odpowiedz
@JUSTd0IT:

moja znajoma miala tez dwuktrotnie stwierdzona nieplodnosc teraz jest matka jednego dziecka i z drugim w ciazy

Skąd ona ma pewność że to jej dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zashi: Jeśli masz zamiar kontynuować historię to wołaj, bo skoro tyle osób nie doczytało komentarzy, to możesz zrobić z tego sagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
laska mówi że jest w ciąży

okazuje się że facet jest bezpłodny o czym ona nie wiedziała

wychodzi na to, że go zdradzała


No niezła historia, a słyszeliście o tym jak naćpani studenci wyrzucili typa przez okno w pudełku z misją na Marsa?
Podobno jak przyjechało pogotowie to szykowali już drugiego z misja ratunkową :v
  • Odpowiedz
przecież nie są małżeństwem ani narzeczonymi

nie ale jesli tylko ruchasz laske pare tygodni to nie musisz sie jej spowiadac,nikt nie pisal ze to byl jaki powazniejszy zwiazek


@mirek216: No to zdecyduj się czy piszesz o tym, że nie są narzeczonymi, czy poważnym związkiem, bo z Twojej poprzedniej wypowiedzi wynika, że uważasz, że skoro para nie jest narzeczeństwem to nie musi się spowiadać z tak poważnych rzeczy.
I odnośnie Twojej
  • Odpowiedz
@Zashi: Jesli to nie bait to załatw to jak najszybciej. Juz były takie przypadki, że bezpłodni płacili alimenty na nie swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: nie wiem, może komuś się spodoba, może komuś to nie będzie przeszkadzać. Uważam, że o takich rzeczach jak bezpłodność powinno się informować jak najszybciej swoją partnerkę, bo może np. podobnie jak 90% innych kobiet, chcieć mieć dzieci i wtedy sorry, ale taki facet niezbyt się spełni.
  • Odpowiedz