Wpis z mikrobloga

Powiedziała, że jest w ciąży i że to moje dziecko. Od razu zaprzeczyłem i ją zostawiłem, a ona na to, że po porodzie poda mnie jako ojca i wyciągnie alimenty, i że spotkamy się w sądzie. Wszystko fajnie, pięknie, tylko że ona nie wie o tym, że...


#logikarozowychpaskow
  • 126
  • Odpowiedz
miala tez dwuktrotnie stwierdzona nieplodnosc teraz jest matka jednego dziecka i z drugim w ciazy


@JUSTd0IT: U kobiet sprawa jest bardziej skomplikowana, niepłodność może mieć wiele przyczyn od niedrożności jajowodów do nieprawidłowej budowy anatomicznej i zaburzeń hormonalnych. O in vitro słyszałeś? Być może miała problem z zajściem, ale lekarze obeszli problem.
  • Odpowiedz
@j3sion: wlasnie w tym jest problem ze po diagnozie sama byla zaskoczona zajsciem w ciaze :-) i nie nie bylo interwencji lekarza od wydania feralnej diagnozy
  • Odpowiedz
Dobra Mirki. Udało mi się znaleźć skany dokumentów. Poprzerabiałem, żeby ukryć niektóre swoje dane. Zamieszczam w innym wpisie: Click!
  • Odpowiedz
@Zashi: Ja w dwóch miejscach, ale też trzy razy miałem stwierdzoną bezpłodność, a teraz jestem ojcem parki świetnych dzieciaków. Nawet podobne :).
Wniosek jest taki, że z męską bezpłodnością to (jeśli ci jajec nie urwało) bywa różnie.
Zmiana trybu życia/zmiana diety/zmiana pracy (mniej stresu)/więcej ruchu ... i już się małe skurczybyki zwane plemnikami pojawiają.

Nie wiem czy życzyć Ci, aby tak było w Twoim wypadku czy też nie, ale nie przesądzaj wszystkiego na podstawie obecnej
  • Odpowiedz
@Zashi: Czy Ty chcesz powiedzieć, że byłeś z nią w poważnym związku, ciągnąłeś go w najlepsze i pewnie wiązaliście ze sobą jakieś poważne plany - i nie raczyłeś jej poinformować, że nigdy nie będziecie mieli dziecka, ponieważ jesteś bezpłodny? Serio? Już #!$%@?ąc od tego, że Cię zdradziła - na pewno byłeś zajebistym partnerem! Choć myślę, że to po prostu nie do końca przemyślana zarzutka, która miała pokazać jakie to kobiety
  • Odpowiedz
@Lucius: przeciez to nie jego guwniak XD
to ze mial jakis zwiazek z matka guwniaka nie znaczy ze moze sie nim prawnie opiekowac XD i ze w ogole chce cudze i to z takiej historii. gosciu XD
  • Odpowiedz