Wpis z mikrobloga

Powiedziała, że jest w ciąży i że to moje dziecko. Od razu zaprzeczyłem i ją zostawiłem, a ona na to, że po porodzie poda mnie jako ojca i wyciągnie alimenty, i że spotkamy się w sądzie. Wszystko fajnie, pięknie, tylko że ona nie wie o tym, że...


#logikarozowychpaskow
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek216: Ty tak poważnie? Miałeś kiedykolwiek dziewczynę albo chociaż posiadasz wyobraźnię? Nie wyobrażam sobie być w związku z kimś kto by mi nie powiedział tak ważnej rzeczy. Sama chcę mieć kiedyś dzieci i dla mnie taka sprawa jest bardzo istotna. Po to właśnie jestem w związku by poznać tę osobę, zbliżyć się do niej, otworzyć przed nią, przywiązać się, ZAKOCHAĆ. Wyobrażasz sobie gdy dopiero np. po 3 latach związku koleś
  • Odpowiedz
@Zashi: a jeśli okaże sie, ze jednak byłeś przez jakis czas płodny, to #!$%@? życie dziecku, kobiecie, a sobie skreślisz możliwość bycia ojcem. Moze jesteś jeszcze młody i masz to w dupie, ale jak będziesz chciał stworzyć długotrwały związek, to brak możliwości posiadania dzieci dla wielu kobiet będzie Cie skreślał. Ty sam tez będziesz miał przesrane bez dzieci na starość.
  • Odpowiedz