Wpis z mikrobloga

@eloar: tradycyjny automat 5 biegowy. Tryb 4x4 dołącza się manualnie i można też zapiąć bieg terenowy z reduktorem. Na tych oponach trudność sprawiało mu się wspinanie po piasku. Akurat jeździłem też po sypkim suchym, i na wprost startował jak strzała niezależnie od podłoża, jeśli tylko było płasko. Pod górę i przy skręconych kołach było trochę kłopotów.
@h3xxx: pojeżdżę trochę i będę wiedział, ale na pewno pierwsze co zwraca uwagę to oldskulowy pedał gazu, który wisi "z góry" i nie da się nim operować opierając cały czas piętę o podłogę. Może trudno wyjaśnić o co chodzi, ale przywodzi to na myśl mega stare auta
@macq2309: auto ma drzwi na materiałowych zawiasach co bardzo wkurza, w środku trąci amerykańskim plastikiem,
podwozie lubi rdzewieć, na fabrycznych oponach po piasku to zapomnij, silnik troche słabawy.
A z plusów to: prostota, niezawodność, dobre wyciszenie i da się wszystko zdemontować :)

Spalanie ok 20l, jeżdże długim.
@barrav: nie powiedziałbym zeby był słabawy do krótkiego. W terenie sobie radzi a na asfalcie mozna zarzucić tyłem ;)
Spalanie u mnie ok 14l
Plastiki słabe ale ważne ze podłokietniki miękkie.