Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw tak mnie coś naszło...
Zainspirowany wpisem o kiermaszu Asi wpadłem na ciekawy pomysł... Wielu z was nie może z wiadomych przyczyn uczestniczyć w tym wydarzeniu, a ja jutro (tj. piątek) około południa będę służbowo w waszym mieście. Jeżeli znajdzie się dziś ktoś kto chciałby się "dorzucić" fantami i ktoś zaangażowany zbiórką tych fantów aby wspomóc całą akcję, z chęcią umówię się jutro z taką osobą w celu ich odebrania. Ja w sobotę oczywiście będę na miejscu więc możecie za pośrednictwem "mnie" przekazać coś na kiermasz i tym samym przysłużyć się do zbiórki...

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro trochę będę krążył po mieście w godzinach 9.30 - 12.00, rejony Krzyki, Gaj, Centrum, Grunwald tak więc jak coś to wołać.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś by jeszcze chciał jutro coś podrzucić to Ruska 18 (naprzeciw niepolda), szukajcie logo takiego jak w moim avatarze (4 piętro), albo rano (tak do 10) jeszcze na Gaju można coś podrzucić, ale wtedy raczej bez większych rzeczy pliz
  • Odpowiedz
@daro2822: przepraszam, nie mam czasu ogarniać całej akcji, jestem z Wrocławia, mam do oddania fajne buty górskie, są wiekowe, ale wyglądają bardzo dobrze, tzw. skorupy, podeszwa Vibram, buty są unikalne moim zdaniem, dla mnie za duże tylko dlatego się pozbywam, całość skóra, jak coś, to daj znać, to jakoś je podrzucę, gdziekolwiek chcesz
  • Odpowiedz