Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw tak mnie coś naszło...
Zainspirowany wpisem o kiermaszu Asi wpadłem na ciekawy pomysł... Wielu z was nie może z wiadomych przyczyn uczestniczyć w tym wydarzeniu, a ja jutro (tj. piątek) około południa będę służbowo w waszym mieście. Jeżeli znajdzie się dziś ktoś kto chciałby się "dorzucić" fantami i ktoś zaangażowany zbiórką tych fantów aby wspomóc całą akcję, z chęcią umówię się jutro z taką osobą w celu ich odebrania. Ja w sobotę oczywiście będę na miejscu więc możecie za pośrednictwem "mnie" przekazać coś na kiermasz i tym samym przysłużyć się do zbiórki...

  • 74
Obojetne mi to, tylko dziwi mnie jakim cudem taki post bez wiekszego zainteresowania ląduje na głównej stronie wykopu. Zazwyczaj są tam posty z 1000< plusami. Nie 25


@daro2822: Masz przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem
@zbyasr: Właśnie też się zastanawiam czy mam coś co można by było oddać. Mam na pewno brelok pendrive (jeszcze nie używany) a zastanawiam się czy własnoręcznie robiony słoik z papryką w zalewie miodowo-curry byłby spoko fantem czy byłoby to przegięcie.

Książki jakieś? Gry na PS3?
Nic nie mówię, ale żeby nie było że się nakręcicie, fantów nazbieracie, pojedziecie na kiermasz a tam ani śladu po dziewczynce ( ͡° ͜ʖ ͡°)