Wpis z mikrobloga

Tylko ja uważam, że jak dziewczyna ma poniżej 20 lat i niejest dziewicą to coś jest nie w porządku? Kiedyś spotykałem się z jedną która miała 21 lat i po wielu randkach dziwiłem się, że robi wszystko w kierunku seksu aż w końcu wydukała, że lubi bolcowanie. Odechciało mi się wszystkiego bo nie będę marnować czasu na dziwke. Dla mnie to jest żałosne, gdy ktoś ma tyle lat i więcej bólów niż meble w ikei, no bez kitu co to za laska :D Jeszcze rozumiem na studiach bo nie każda dorasta w tym samym tempie i trafia na nieodpowiednie towarzystwo, choć to już jest podejrzane, ale 21 lat?! To jest jakiś przegryw i ktoś taki od razu jest dla mnie skreślony, szkoda czasu i pewnie w mózgu też nie wszystko w porządku. To przecież nienormalne, że pierwszy stosunek ma się w wieku 16-17 lat, czasem trochę wcześniej, wy macie szacunek do siebie ?
#rozowepaski #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow #zwiazki #seks #przegryw #tinder #oswiadczenie #pdk
  • 17
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Comboman:

To przecież nienormalne, że pierwszy stosunek ma się w wieku 16-17 lat, czasem trochę wcześniej, wy macie szacunek do siebie ?

no tak, kiedys inicjacja seksualna miala miejsce w wieku 30 lat.