Wpis z mikrobloga

Opowiem wam cos. Kiedys, kiedys kupujac swoje drugie auto mialem taka przygode. Nie wiedzialem wtedy zbyt wiele ani nt dlubania przy samochodach, ani o realiach naszego rynku samochodow uzywanych. Czym to poskutkowalo? Tym, co zawsze. Oczarowany blyszczacym lakierem kupilem wtedy 19letnia 'igielke' w ktorej po 300km zapukala panewka, bo w takim tempie auto lykalo olej, a wskaznik cisnienia pokazywal, hmm, cos tam pokazywal, co mu sie akurat podobalo. Mozna powiedziec, ze zostalem rzucony na gleboka wode, bo trzeba bylo ogarnac wymiane silnika, poniewaz remont wychodzil duzo drozej. Dzis auto chodzi jak przecinak i wciaz je mam. Jednak do rzeczy. Moral z tej historii jest taki, ze mam teraz schize na punkcie poziomu i jakosci oleju.

Nie mam dzis czasu za bardzo dlubac, ale zauwazylem wczoraj pewien drobiazg, ktory udalo mi sie dzis ogarnac w 10min, wydajac 3,46zl na 10 konektorow w castoramie. Rezultat? dzialajaca kontrolka oleju, a wiec spokoj w sercu i w zeschizowanej glowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drobiazg, ale zawsze do przodu

#volvo #volvofanclub #mechanikasamochodowa zapraszam do obserwowania tagu z majstrowania przy volvo -> #volvobc

b__c - Opowiem wam cos. Kiedys, kiedys kupujac swoje drugie auto mialem taka przygode...

źródło: comment_nFe4MWwsIlYiVIUSMiF16ayllRXEqhX7.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CitroenXsara: Humor popsuty :/

@Zoxico: Igielka zwie sie Mazda mx-5 i sluzy mi juz 6 lat. Poza nowym-uzywanym silnikem dostala pakiet od-szczurzania i od-patentowywania i wrocila do orginalu. Zalezalo mi na tym, bo to wczesny model - 90' a wiec drugi rok produkcji :)
  • Odpowiedz
@b__c: O, człowieku :D Jak Mazda mx-5 to tym pilniej śledzić będę co piszesz. Moje marzenie, które miejmy nadzieję, kiedyś się spełni. Hah, no niezła kumulacja. Fajnie, ze udało ci się ją doprowadzić do lepszego staniu :) Nią też pochwal się kiedyś, koniecznie.
  • Odpowiedz