Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po czym wywnioskować że mam za wysokie wymagania co do wyglądu i reszty? Byłem w swoim życiu w 2 poważnych związkach z pięknymi i wykształconymi dziewczynami z dobrych domów, która same o mnie zabiegały, z 1. się rozstałem bo musiałem wyjechać do wawy a z 2. bo ona musiała wyjechać z wawy. Założyłem konto na #badoo i #tinder i to jest jakiś dramat, byłem nawet na spotkaniu z kilkoma, na żywo wszystkie okazały się brzydsze niż na zdjęciachale nie za dużo, takie typowe średniawy 7/10, do tego miały inne wady, po spotkaniu nawet byłem zainteresowany kontynuacją znajomości w końcu chyba można wyskoczyć gdzieś razem bez spiny tyle że one po spotkaniach totalnie mnie olewały. Z charakterem u mnie ok bo mam b. fajnych znajomych którzy m.in. grają w teatrze, filharmonii itd. więc nie wiem co im nie pasowało... co do mojego wyglądu to mam 180 cm wzrostu, 73 kg, twarz kwesta gustu ale mam wszystkie włosy i zęby (białe, równe), na ulicy niestety jestem dla kobiet niewidzialny, ale czasami gdy idę za jakimś przystojniakiem to kobiety na niego też nie zwracają uwagi. Ogólnie to chyba jest b. ciężko teraz znaleźć dziewczynę bo każda szuka ideału.
#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach