Wpis z mikrobloga

Hej mireczki i mirabelki chciałbym Was znowu zaprosić na #bydgoszczwykoppiwo tylko teraz w troszkę innej formie we wrześniu tj 24.09.2016 o godzinie 17.00 w ośrodku kempingowym pod Bydgoszczą "Na Szlaku Brdy" u naszego mireczka @CriminalWons . Kilku z Was już pytałem na PW i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu część już się zgodziła co mnie bardzo cieszy. W planie jest ognisko oraz inne atrakcję :D . Co do transportu to jakby ktoś nie miał czym dojechać to mam 3 wolne miejsca w samochodzie. Co do noclegu to także wszystko jest do ustalenia. Termin jest trochę odległy więc kto będzie chciał być to przybędzie :)
adres :
Biwakowa 8 85-471 Bydgoszcz

Wszystkich bardzo gorąco zapraszam na kolejne spotkanie, Ci co byli poprzednim razem to na pewno tego nie żałują oraz zapraszam osoby, które nie były na poprzednich spotkaniach organizowanych przeze mnie np:
@Wredna_pomarancza ( ) .

#bydgoszcz #torun #naszlakubrdy
Zapraszam!

@Z3r0 @Schabowy565 @yrww @Wredna_pomarancza @KokiX @antarct @damian_co_dalej @Student @wujeklistonosza @Sanski @Wyszoruj_Rowa_Pumexem @illuminate @AntekMucha @Gasikfps @Kepucz @Fajowy_Nick @qski @adibdg @paramedic12 @kepucz @TylkoMoment @masterowiec @kthxbye @tylko_z_kontem @Gasikfps @nuj-ip @CriminalWons @czarnobyl1993

p.s. fotka pozyczona od @CriminalWons ( ͡° ͜ʖ ͡°)
love2spooch - Hej mireczki i mirabelki chciałbym Was znowu zaprosić na #bydgoszczwyko...

źródło: comment_Tmi4Td3nGmVEhfz1ayST2S0DaEbhFBIB.jpg

Pobierz
  • 48