Wpis z mikrobloga

Działania homofobiczne skutkują większą przemocą fizyczną i psychiczną wobec osób LGBT, nie pisząc o samobójstwach. Coś obrzydliwego i niebezpiecznego. Ktoś powinien za to odpowiedzieć.
http://natemat.pl/188769,opoczno-walczy-z-homoseksualizmem-przed-miejskim-basenem-ustawiono-wystawe-plenerowa-pod-tytulem-stop-dewiacji #lgbt #homoseksualizm #homofobia #neuropa #opoczno
Pobierz artpop - Działania homofobiczne skutkują większą przemocą fizyczną i psychiczną wobec...
źródło: comment_nn9pnnSTps36PULRzmWwjuzGZIY7td8E.jpg
  • 47
@artpop:

A bycie heteroseksualistą jest bardziej ryzykowne zdrowotnie niż bycie lesbijką.


Masz jakieś badania na poparcie tego? Czy po prostu jesteś heterofobem zaślepionym nienawiścią,który rzuca takie hasła dla zabawy?

STOP HETEROFOBOM
@artpop: chodziło mi o związek takich akcji ze wzrostem realnej przemocy wobec osób lgbt. Plus jak w ogóle zmierzyć działania wymierzone w osoby lgbt a działania promujące takie osoby. Czy to że Biedroń został wybrany na prezydenta miasta a wcześniej posła spowodowało że przemoc się zmniejszyła? Czy to ze stacja telewizyjna wypuściła program gdzie gej jest przedstawiany w dobrym świetle zmniejsza przemoc wobec takich osób?
@artpop: Jak nie szkodzi jak szkodzi: Możesz zostać pobity przez dresów, możesz zostać wykluczony przez część rodziny, faktycznie jest wyższa zachorowalność na choroby weneryczne wśród gejów (info z drugiej ręki od osoby, która pracuje w szpitalu z tymi przypadłościami).

Pierwsze dwa to wina społeczeństwa i stygmatyzacji - trzecie bezmyślność niektórych homoseksualistów.
@Galvay:

Czyli homoseksualizm predysponuje według ciebie do ryzykownych zachowań, ponieważ rzadziej używają oni gumek bo nie boją się, że zajdą w ciążę.
To jest prawdziwy argument.

Zapoznaj się z medyczną literaturą z której dowiesz się (już bez rozróżniania na homoseksualistów i heteroseksualistów), że seks oralny i analny zwiększa ryzyko związane z zachorowaniem na nie jedną chorobę.
Jak wiadomo to homoseksualiści uprawiają właśnie w/w rodzaje seksu i nie mają innego wyjścia.
Stąd
@bury256: No wow, dałeś zdjęcie ludzi, którzy wyglądają jak z karnawału w Rio, takie straszne! Dalej, wklej jeszcze więcej zdjęć jakiś jednostek wyglądających inaczej, co z tego, że 99% osób na paradach wygląda zwyczajnie i po prostu idzie w pozytywnym marszu.
@PierDacze: ech, przekręcasz.
jeśli mężczyzna heteroseksualny, który rucha nałogowo panny z wiejskiej dyskoteki bez zabezpieczenia, złapie jakąś std, to czy powodem jest jego zachowanie, czy orientacja seksualna?
w literaturze medycznej nie ma zwykle określeń, że ryzykiem jest orientacja seksualna. stosuje się określenie MSM, które nie jest odniesieniem do żadnej orientacji seksualnej. Mężczyzna, który raz z ciekawości ustawił się pod mostem na oral z innym facetem, ale nie zamierza tego więcej powtórzyć
Wpisałem i tak, są tam i mężczyżni.

@artpop: Poświęciłem trochę mojego cennego czasu aby znaleźć zdjęcie które dodałeś pod hasłem "karnawał w Rio"
niestety nie zdołałem go odnaleźć.
Zdołałem jednak odnaleźć gdzie to zdjęcie zostało zrobione. Co się okazało, nie jest to impreza w Rio, a Trinidad i Tobago http://virginholidays.tumblr.com/post/78542012794/its-party-time-in-trinidad-and-tobago-as
Stosujesz manipulacje aby tylko udowodnić swoje racje, ręce opadają i szkoda komentować.