Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #heheszki

Wczoraj zrozumiałem, że różowy może czegoś chcieć i nie chcieć jednocześnie. Po długiej rozmowie, spytana w akcie desperacji o ostateczną deklarację w konkretnej kwestii po chwili namysłu odpowiedziała stanowczo: "chcę, nie chcę, chcę, nie chcę - nie wiem!"

I wtedy właśnie mnie olśniło, przed moimi oczami otworzyły się wielkie drzwi z napisem "zrozumieć kobietę" i wszedłem w równoległy świat logiki rozmytej ze stanami pośrednimi rozwiniętymi niczym tęcza! Dotarło do mnie, jak moja męska ograniczona percepcja próbuje zawęzić ten wspaniały świat do marnego zbioru zer i jedynek w miejsce kolorowej doliny zatracenia zamieszkałej przez ochoczo skaczące kotki martwe i żywe jednocześnie...

Mirki, doceńcie swoje kobiety! Czerpcie siłę ze zdroju niezdecydowania!

ps. a te buty i tak dzisiaj oddaje, jednak nie, inne.
  • 19
I wtedy właśnie mnie olśniło, przed moimi oczami otworzyły się wielkie drzwi z napisem "zrozumieć kobietę" i wszedłem w równoległy świat logiki rozmytej ze stanami pośrednimi rozwiniętymi niczym tęcza! Dotarło do mnie, jak moja męska ograniczona percepcja próbuje zawęzić ten wspaniały świat do marnego zbioru zer i jedynek w miejsce kolorowej doliny zatracenia zamieszkałej przez ochoczo skaczące kotki martwe i żywe jednocześnie...


@blueray: zajebiście ujęte, zapiszę sobie
Dotarło do mnie, jak moja męska ograniczona percepcja próbuje zawęzić ten wspaniały świat do marnego zbioru zer i jedynek w miejsce kolorowej doliny zatracenia zamieszkałej przez ochoczo skaczące kotki martwe i żywe jednocześnie...


@blueray: Haha piękne:)
A tak serio, to w takich chwilach tylko męskie zdecydowanie potrafi ukoić ból rozedrgania brakiem umiejętności podjęcia decyzji;)
w mężczyznach nie upatrujemy herosów dnia codziennego a tylko kozłów ofiarnych i chłopców do bicia;P

@rdza: dobry samiec ma się spełniać w każdej powierzonej mu roli w zależności od nastroju swojej lubej
@blueray: ja mam zawsze tak:
- No weź sobie (xxx)
- Nie potrzebuję
- No weź (bo będzie zimno / będzie Ci się chciało pić / będzie padać / cośtam innego)
- Dobra to już wezmę
- Nie no jak chcesz
- No już wezmę
- Nie no przecież ja nie namawiam