Wpis z mikrobloga

#wykop #moderacja
Zobaczcie tą sytuację:
http://www.wykop.pl/wpis/19291663/#comment-68968389

Wykop wciska na siłę zczarnolistowane przeze mnie rzeczy typu cenzodudę, kwacha albo korwina. Jednocześnie nie powiadamia o odpowiedziach do moich własnych postów!

Tak świetna społeczność jak wykopowa która robi takie rzeczy jak z tego podlinowanego posta musi się kisić na taki upośledzonym portalu. (,)
  • 14
@PyraPrzeznaczenia: Nie, ja chcę widzieć jak ktoś komentuje mój wpis. Tak po prostu. Może np. rozwinąć się dyskusja między komentującymi i mnie ona interesuje bo jest na temat mojego posta ale ja tego kur*a nie widzę bo wykop jest #!$%@? od jakiegoś czasu.
@look997: Jak ktoś nie kliknął "odpowiedz" i cię nie zawołał to nie dostajesz powiadomienia. Tak było ZAWSZE. Powiadomienie do każdego komentarza w Twoim wpisie byłoby irytujące, szczególnie przy wpisach z dużą ilością komentarzy.
@Moderacja: To proszę zrobić taką opcję przy każdym wpisie "Obserwuj" żeby przychodziły powiadomienia o każdej wiadomości i to nie tylko z własnego wpisu ale z dowolneo.
Dałoby radę? :)
@Benzen Przeczytaj co napisałem w podlinkowanym wpisie. Kiedyś to nie był problem bo jak się weszło w swój profil to było widać odpowiedzi do swoich wpisów. Teraz ostatnio to zmieniono (z ostatnią "dużą" aktualizacją wykopu).
Wchodziłem codziennie na swój profil ale nie
@look997: W zasadzie to na początku roku modyfikowaliśmy czarne listy. Teraz w powiadomieniach nie dostajesz nic co masz na czarnej liście nawet jak obserwujesz jeden z tagów które w tym wpisie się znajdują.