Wpis z mikrobloga

@M4lutki: Będzie dobrze :) Mój ojciec też miał ten zabieg jakiś czas temu. Już podczas niego okazało się, że nie trzeba wycinać całej tarczycy, a wyłącznie jeden płat. Nie wiem jak to możliwe, ale pozostała część tarczycy radzi sobie na tyle dobrze że leków praktycznie nie bierze (co jakiś czas, ale na pewno nie codziennie) i wszystko jest ok, więc niekoniecznie ten zabieg oznacza łykanie tabletek dzień w dzień do końca
@M4lutki: z tego co ostatnio czytałem to tak tarczycy nie jest niczym groźnym i pisali, że nie operuje tego, bo nie ma potrzeby. Trochę się tym interesuje,bo mam niedoczynność zdiagnozowana w 5 roku życia. Daj potem znać jak to tam wygląda.
@M4lutki: o patrz jak się potoczyło... przełyk przełykiem, żeby Ci kolego przytarczyc nie wycięli, bo już była taka akcja niedawno i dziewczyna ma przesrane delikatnie mówiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Android
  • 0
@zdanewicz Tak, mój guz ma 7mm i jest bardzo mała szansa na przerzuty. Nawet jeśli by były to i tak jeśli histopatologicznym potwierdzi raka to czeka mnie leczenie radio jodem... które załatwi również ewentualne przerzuty.