Wpis z mikrobloga

#podludzie #patologiazmiasta #patologiazewsi #zwiazki #sadstory

Jakim podludziem trzeba być, aby porzucić kobietę w 5 miesiącu ciąży? Serio, nie mieści mi się to w głowie.

Moja żona ma koleżankę, którą po 10 latach związku zostawił gach. No i dobra, zdarza się, ale smutne jest to, że ona jest w ciąży. He, ciekawe, że on niby strasznie chciał mieć dzieciaka.
I serio wszystko potrafię zrozumieć, bo ludzie się rozchodzą z przeróżnych powodów. On też mógł się przestraszyć odpowiedzialności (ta #!$%@? co za #!$%@?) czy cokolwiek, no znaleźć sobie pieroga na boku. Tak bywa.
Ale gdyby zachował resztki rigczu i powiedział "dobra, uznaje dzieciaka, pomogę ci z kasą i jakoś to będzie" to nie, chodzi dumny, że to nie jego i on nic nie da bo się nie przyzna, a jej kazał #!$%@?ć.
I nawet to byłbym w stanie zrozumieć, ale ten chwast przyjechał do niej i chciał wejść do domu żeby wszystko wykręcić. Zabrać lodówkę, pralkę.. Po 10 latach związku. Kobiecie w ciąży. I własnemu synowi.


I do #motocykle z #poznan
Nie znacie może Adriana, który niedawno zaczął jeździć na "motocyklu"? Zielony Zipp 1250? Jeśli tak to przekażcie mu, że jest ludzką #!$%@?ą bez honoru.
  • 16
@pejsaty_wonsz
@AspolecznaWSieci
@Chce_Tu_Zostac
Jasne, pewnie ona tez ma w tym swoją winę. Tylko, że nawet on nie oskarża jej o zdradę. Serio, pokazywała mnie i żonie smsy, które od niego dostała tuż po rozstaniu i on nic nie pisał, że "zdradziłaś mnie" czy coś. Raczej, że #!$%@?ła go z mieszkania.
W dodatku ona nalega na badania genetyczne, których on nie chce zrobić.
Po trzecie: ta dziewczyna to nie jest typ człowieka, który
@wojtek_bez_portek
@sin89

Chodzilo zapewne o to, ze to glupie ze strony kobiety godzic sie na dziecko bez slubu, sama bym sie nie zdecydowala.
Z drugiej strony ludzie którzy sie kochaja nie #!$%@? takich inb.
Jesli rzeczywiscie zdradziła, to mi jej nie zal.
Jesli jest przekonana, ze to on jest ojcem to:

1. Zaraz po porodzie sprawa do sadow o ustalenie ojcostwa
2. Sadowy nakaz dla delikwenta do poddania sie badaniom genetycznym
3.