Wpis z mikrobloga

- Jeśli bym się odwołał, a sąd apelacyjny podtrzymałby obecny wyrok, nie mógłbym kandydować ani w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ani w wyborach do Sejmu. Jeśli przyjmę wyrok, będę mógł kandydować. Bo wyrok zatrze się za ok. 2-2,5 roku. W mojej sprawie sąd działał przewlekle i odwołanie również mogłoby się ciągnąć. Nie wykluczam, że będę składał wniosek do prezydenta Polski o ułaskawienie - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Wipler.


To ci lisek chytrusek...

http://www.wykop.pl/link/3333051/wipler-nie-bedzie-skladal-apelacji-poprosi-o-ulaskawienie/

#neuropa #polityka #mikroreklama
Goofas - > - Jeśli bym się odwołał, a sąd apelacyjny podtrzymałby obecny wyrok, nie m...

źródło: comment_7q2v8DYVLZbEE8SmaR1MQxCXQb81h6iL.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wykluczam, że będę składał wniosek do prezydenta Polski o ułaskawienie


@Goofas: xD

Ciekawy czy prezydent ułaskawi wybryki upitego który nawet na leżąco kopie policjantkę. Nie mam zamiaru nikogo obrażać ale składając wniosek o ułaskawianie za taki czyn, ten człowiek nie tylko ośmieszy samego siebie ale
i "instytucję" prezydenta.
  • Odpowiedz
@Goofas: myślałem że chodzi o tego katolika z prawej co przez dwadzieścia lat nie wybaczył bliźniemu jego podłości i zdzielił ścierę w zakłamane ryło.
Ponoć jak słychać w Józefowie takie głośne "łup łup" to tylko Janusz uderza się w pierś mówiąc "mea culpa" w czasie spowiedzi powszechnej.
  • Odpowiedz
@Goofas: dziwi mnie, że z potężnego PiSu przeszedł do partii kanapowej. Zamiast realizować swoje cele (jakiekolwiek by nie były), to pozostaje mu tylko rola jakiegoś publicysty (a przecież są lepsi od niego w tej materii).
  • Odpowiedz