Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo jeden odpowiednio umiejscowiony (baza ma jakieś pół kilometra długości, właśnie przez panele) solar liczę jako 75kw. W bazie mam 3 baterie. Poza tym jak czegoś nie używam to to wyłączam. Porobilem sobie panele i wszystko w sumie mam na kliknięcie
A to wszystko przez brak uranu
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: gra jest świetna, na początku zeżarła mi grube godziny z życia, a teraz jeszcze więcej. hmmmm, ogarnij najpierw tryb kreatywny, by wiedzieć jak się buduje. Bo to może być dziwne na początek. zbuduj sobie kilka statków, poszukaj piratów, spuść im w------l, rozbuduj bazę, ogarnij ile reaktorów potrzeba na ile silników i systemów. potem puść sobie survival, i najważniejsze materiały na początek które musisz znaleźć - lód z którego masz
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: mały protip na początek - statki, oraz twój jetpack wyposażone są w amortyzatory bezwładności. Pamiętaj, że jesteś w kosmosie, w próżni. Włączone amortyzatory, sprawiają, że jak poruszysz się i puścisz przycisk ruchu, statek czy ty wyhamujesz do zera. Wyłączone sprawią, że będziesz poruszał się ruchem jednostajnym prostoliniowym, bo nie będą na ciebie działać żadne siły. To jest ważne jak będziesz eksplorował kosmos, bo może ci szybko braknąć paliwa. Potem
  • Odpowiedz