Wpis z mikrobloga

Mircy, ostatnio znalazłem ofertę praktyk jako webmaster. Bezpłatnych co prawda ale w ofercie jest napisane, że uczą od podstaw html, css i js. I że później niby jest możliwość pracy w tej firmie. Warto sprawdzić takie rzeczy czy tam po prostu odbębni się za frajer robotę, której nikt nie chce a na koniec dadzą dyplom na pamiątke?
#pracbaza #webdev
  • 15
Bezpłatnych co prawda ale w ofercie jest napisane, że uczą od podstaw html, css i js.


@T0my: Czyli idziesz do firmy nic nie umiejąc i oni za darmo cię uczą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@peterek93: Jestem zielony jednak jeśli treść z ogłoszenia pokrywałaby się z rzeczywistością to i tak nauczyłbym się więcej niż sam w domu
@Greg36: Na to wygląda, ciekawe jak jest w praktyce
Warto sprawdzić takie rzeczy czy tam po prostu odbębni się za frajer robotę, której nikt nie chce a na koniec dadzą dyplom na pamiątke?


@T0my: Nikt wróżbitą Maciejem tutaj nie jest, różnie może być, ale przeczucie mi mówi, że szukają taniej siły roboczej, do prostych zadań.
@czeskimarian: Generalnie czas jest bo praktyki mają trwać niby 3 miesiące aby tylko pogodzić to z obecną pracą zmianową. Gdyby dało się zaczepić tam to zawsze byłaby możliwość zmiany branży, chyba na nieco lepiej płatną?

@repro5: Jak zacznę to robić to chyba wtedy się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MegaZU0: Jak tam patrze na widełki z ogłoszeń o pracę to spokojnie więcej wyciągnie, wiesz mniej więcej jak zaczynał? Jakieś studia informatyczne czy samouk?
@T0my: na stażu chyba nie, a jak idziesz do pracy to już musisz coś sobą reprezentować a po 3 miesięcznym stażu może być ciężko (bo angulara/reacta nie ogarniesz na wystarczającym poziomie).