Wpis z mikrobloga

O jakie to dobre ciasto Mireczki, musicie mi wierzyć na słowo, albo wykonać takie samodzielnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spód to wiórki kokosowe i orzechy osłodzone daktylami, masa z kaszy jaglanej z wanilią, a na górze karmelizowane jabłka () Jest #bezglutenu #weganizm i trochę #paleo a raczej samuraj, ale tagu toto nie ma, więc niech pozostanie tak.

Na zdjęciu obok ciasta reszta karmelu z jabłek w cudownym słoiku od @magyarka [o Tobie tu jeszcze napiszę, tylko daj mi czas ( ͡ ͜ʖ ͡) ], za który pięknie dziękuję po raz pierwszy i na pewno nie ostatni - ten maluch uratował dzisiejsze zdjęcia, ponieważ nie mam nic tak maleńkiego i fotogenicznego, co pomieściłoby krztynkę karmelu, cuuudo ʕʔ

Jedzcie ze mną to cudowne ciasto! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gotujzmatra #gotujzwykopem i pozwolę sobie zawołać #mikrokoksy bo ciasto praktycznie nie ma cukru [no, poza jabłkami], a jest na kaszy jaglanej, więc może fajna opcja dla tych, którzy ciągną węgle wysoko ( ͡º ͜ʖ͡º)
matra - O jakie to dobre ciasto Mireczki, musicie mi wierzyć na słowo, albo wykonać t...

źródło: comment_zmBKPPhkYOP5gOkrZ1UxF3CIxMShDlNu.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FotDK otagowane jest paleo, bo ogólnie jestem na paleo, tylko czasem podjadam niewielkie ilości zbóż bg lub pseudozboz, więc samuraj, który nie ma tagu na mirko. Nie wiem, o to Ci chodziło?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FotDK aaa w ten deseń.. google Mireczku, ja nie ma teraz jak wytłumaczyć. Dieta bez nabiału, zbóż, cukru i strączkowych, ogólnie omijajaca przetworzone produkty.

@kapuczinho sklepy ze zdrową, stoiska w marketach i sklepy internetowe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kapuczinho zależy, zaczyna się od ok 10 zl za kilo. Taka mąką jest bardzo wydajna, a i tak uczy, że nie ma potrzeby piec bardzo czesto i na duże blachy. Deser to tylko dodatek w jadłospisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FotDK: to nie ja mam problem z odpowiednią interpunkcją i konstruowaniem wypowiedzi, niemniej miłego oczekiwania życzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz