Wpis z mikrobloga

@Kumpel19: ostatnia afera z tym trenerem i Szeligą pokazała jak wygląda rzeczywistość, oczywiście życzę temu dzielnemu żołnierzowi żeby los mu sprzyjał i żeby jego kobieta była wyjątkiem od reguły, ale niestety w większości przypadków kalectwo = słabość = szukanie lepszej gałęzi przez laskę, tak są skonstruowane kobiety, taki mają program biologiczny no i niestety
@Kumpel19: Ku..a ruski mir, szkoda mężczyzny ale ma wspaniałą kobietę nie wygląda na jakąś durną siksę, różnie może być. Ja zdjęcia zabitych Ukraińców przeglądam przeważnie na reddit i zawsze jest żal, ktoś tam 24 lata, tam jakaś znowu piękna wolontariuszka ze Lewowa zginęła itd... ale wielu też skończy jak on, okaleczeni. Proporcje są mnie więcej 1 zabity ~3/4 rannych? tu przypadek bardzo drastyczny.
@Kumpel19: @mial85: Według statystyk mężczyźni znacznie częściej rozwodzą się z poważnie chorymi żonami niż żony zostawiają poważnie chorych mężów. W przypadku raka: „The study confirmed earlier research of a divorce or separation rate among cancer patients of 11.6 percent, similar to the general population, but found the rate jumped to 20.8 percent when the woman was sick versus 2.9 percent when the man was ill.”
@harcerz: Swoją drogą, czytalem niedawno, że tak naprawdę wśród cywili, najgorszy los spotyka również mężczyzn. I czytalem też, że z jakichs przyczyn ludzie myślą, że jest odwrotnie, co ma przelożenie na redukcję empatii. Co niezbyt zaskakujące, wyprowadzenie badanych z tego błędu miało korzystny wpływ na równe traktowanie płci.
@RudyZibi: facet ma zasady i honor, jak przysięga że nie opuści aż do śmierci to jeżeli jest mężczyzną to prędzej szczeźnie, niż złamie przysięgę, kobiety sobie takimi rzeczami nie zawracają główki
@Kumpel19 ogromną tragedia dla obu stron. Ale nie wiem czemu na wykopie wszystko jest 0:1, wiadomo baba zaraz go zostawi bo nie jest empatyczna i ogólnie to zła istota. Ilu ludzi tyle przypadków, sam w swoim życiu widziałem jak matki/babki wychowywały samotnie niepełnosprawne dzieci bo ojcowie woleli zniknąć i nie zawracac sobie głowy problemami albo ojcowie robili piekło z życia rodziny. I na podstawie tego mam mówić że wszyscy mężczyźni to #!$%@??