Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sytuacja sprzed chwili. Ja z żoną nie mamy dzieci. Odwiedziła nas jej siostra z dzieckiem 4 letnim. Nazwijmy je Brajanek. Ja w tym czasie załatwiałem sprawy na mieście. Gdy wróciłem wjechałem autem do garażu i zamknąłem garaż. Przyszedłem się przywitać, ale na przywitanie usłyszałem:
- Zamknąłeś garaż?
- Tak, zamknąłem
Nagle Brajanek w płacz:
- Łeeeee ja chciałem zamknąć garaż ;'-((, łeeeee.....
Szwagierka już na mnie zła. Ja zastanawiam się o co biega. Moja żona mówi:
- Nie martw się, zaraz otworzymy garaż.
Poszliśmy, żona otworzyła garaż, Brajanek zamknął, ale to niestety nie koniec. Poszedł do mnie ze złowrogą miną, ręce założone na skrzyż. Ja go ignoruję. Marszczy brwi, pokazuje języka. Ja go ignoruję. Nagle Brajanek mnie zaczyna kopać w łydkę!
No tutaj musiałem zareagować. Krzyknąłem do niego:
- Ej, ej! - żeby przystopować
Wtem nagle szwagierka i moja żona zaczęły krzyczeć na mnie. Jak śmiem zwracać uwagę Brajankowi!
- Przecież to tylko DZIECKO! Czy ty jesteś nienormalny? On nie ma 35 lat i nie rozumie! Mając tyle lat powinieneś to wiedzieć! Jak tak można się zachowywać?! Boże...
Szwagierka do synka:
- Chodźmy Brajanek, bu wujek nie ma humoru i nie chce (nie umie) się bawić...

Zostałem zbesztany... Weźcie wesprzyjcie, bo mnie szlak trafia.

#rodzicielstwo #dzieci #gorzkiezale #patologiazmiasta #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Sytuacja sprzed chwili. Ja z żoną n...

źródło: comment_TeYbvrwEtk1SP0DsX0LhCTnEe5H6XrN8.jpg

Pobierz
  • 68
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jesteś #!$%@? i dajesz się tak traktować to masz. Trzeba było spokojnie udzielić Brajankowi reprymendy, wytłumaczyć. Szwagierkę wziąć na bok od żony i Brajanka i kulturalnie #!$%@?, że pozwala swojemu gówniakowi na wszystko i nie uczy szacunku do starszych/dorosłych. A na koniec powiedzieć (oczywiście też w 4 oczy) żonie, że jak gówno wie o wychowaniu gówniaków to niech się nie #!$%@? i dodać jeszcze:

Żona zawsze powinna być po
@AnonimoweMirkoWyznania Ale ogólnie to kisne niemiłosiernie xD jak nie wiesz o co może chodzić z tym garażem to widzę kompletnie nie umiesz into człowiek w początkowej fazie życia, nic nie ogarniasz xD Na dodatek piszesz to jak jakiś gbur i za pewne taka sama była twoja reakcja, później #!$%@?łeś jeszcze bardziej tego młodego całkiem go ignorujac zamiast zagadać no i poszło xD 4 latek to już kawałek inteligentnej istoty i po prostu
@hematoksylina Jasne, dziecko nie rozumie, ale od tego są rodzice żeby mu wytłumaczyli i już, gotowe, dziecko wszystko rozumie xD
Tak się właśnie wychowuje dzieci, tlumaczysz dziecku wzór na skrócone mnożenie i dziecko już wie, i tak leci się ze wszystkimi nie