Wpis z mikrobloga

@Wiedmolol: to swoją drogą. bardziej chodzi mi o to, że nagle zrobi sie bum, jak grzybki po deszczu wyrosną jakieś gównozespoliki forsowane przez stacje muzyczne i poza starymi wyjadaczami scena stanie sie tragicznym gównem forsowanym gdzie się da, jednocześnie wchłaniając ludzi którzy mogli by robić coś fajnego, ale tego nie zrobią bo na topie jest co innego i zwyczajnie się nie sprzedadzą
@jokefake: To electroswing miał taki boom i był grany w stacjach radiowych? Nie wiedziałem nawet. Chociaż się nie interesowałem i praktycznie jedyny utwór jaki kojarzę z tego gatunku to Lone Digger więc może dlatego.

W sumie już teraz jest dużo "płotek" na scenie synthwave i gatunek nabiera na popularności, ale trochę mi się nie chce wierzyć, żeby to jakoś wkrótce jebło.
Wiedmolol - @jokefake: To electroswing miał taki boom i był grany w stacjach radiowyc...
@jokefake: synthwave był i będzie niszowy, i nie nie nabiera na popularności. Taka muzyka bardziej pasuje jako podkład do filmu czy gry czy do auta niż do rmfu
@MysGG: Jak nie nabiera jak nabiera. Hurr durr. Z rok temu obserwowało tag ~70 osób, dzisiaj obserwuje go ponad 120. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ten, wydaje mi się, że auto i RMF to nie jest zbyt rzadkie połączenie.
@Wiedmolol: ten electro swing imho w lepszej wersji, takiej doprawionej retro brzemieniem, robił Parov Stelar [słuchać linku od 5:40 do końca, fajna babka przed mikrofonem :) ], nawet fajnie się tego słucha - idealna muzyka do puszczenia kiedy przychodzą "zwykli" muzycznie znajomi, którzy z jednej strony nie lubią radiowej papy, ale z drugiej nie strawią progmetalu albo synthwave'u ;)
Parov ma 2 strony - niektóre płyty są bardziej nastrojowe, grane na
inyourface - @Wiedmolol: ten electro swing imho w lepszej wersji, takiej doprawionej ...