Wpis z mikrobloga

W tym sondażu sądzę że większość mogła zrozumieć pytanie jako "czy jesteś za legalizacją małżeństw jednopłciowych",


@Usmiech_Niebios: Jak ktoś nie umie zrozumieć prostego pytania to też o nim nie najlepiej świadczy.
  • Odpowiedz
dopóki nie zobaczyłem tego wpisu, nie wiedziałem, że jestem faszystą. Można powiedzieć, że dzięki tobie stałem się faszystą, a więc propagujesz f-----m


@ZjedliMiRogale: K---a, catch 22 all over again. :|

  • Odpowiedz
dopóki nie zobaczyłem tego wpisu, nie wiedziałem, że jestem faszystą. Można powiedzieć, że dzięki tobie stałem się faszystą, a więc propagujesz f-----m. Zgłaszam cię


@ZjedliMiRogale: nieznajomość przepisu prawa nie chroni przed konsekwencjami jego złamania.

następnym razem powiedz policjantowi, że zrobił z ciebie przestępce dając ci
  • Odpowiedz
@MrRidiculous:

zrób sobie i nam przysługę i doedukuj się nt. próby statystycznej, przedziałów ufności i marginesów błędu.

Jaka próba została użyta, jaki rozkład? Możesz coś powiedzieć o reprezentatywności próby użytej w badaniu? Bo śmieszny obrazek z internetu każdy możne wkleić, włącznie z ankietą, że OP to pedał.
  • Odpowiedz
Znam ludzi którzy sobie radzą jako homoseksualiści w naszym państwie i nie narzekają.


@laki_dlu: Mając żonę, dzieci i raz w tygodniu szukając sobie nowego chłopaczka na boku? xd

Uwielbiam te polskie, katolickie wartości i trwanie w prawdzie! ( ͡°
  • Odpowiedz
@rogal_king: świadczy to o tym że odpowiedź na pytanie w ankiecie ma niższy priorytet niż sprawa którą ten ktoś zdąża załatwić, po co konkretnie marnować czas na dokładne zrozumienie pytania w ulicznej ankiecie jeżeli nic się z tego nie ma? Czy świadczy to najlepiej o takim człowieku?
  • Odpowiedz
@alkan: odpowiesz mi? Czemu odpowiadasz tylko wybiórczo na te komentarze, które możesz łatwo wyśmiać? Dlaczego tak Cię boli, że 27% ankietowanych chce karać za poglądy, a nie boli, że LGBT prawie (bo wyrok już był, ale zainterweniowała jakaś organizacja) doprowadziło do ukarania człowieka za poglądy?
  • Odpowiedz
@alkan: Pociesz się że twoje p---------e ma tyle samo pokrycia w rzeczywistości co p---------e tych januszy kierujących się impulsami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście ani oni, ani ty, ani inne mniejszości zaślepione ideologią mniejszości nie decydują kto idzie do więzienia.

  • Odpowiedz
  • 1
Badania przeprowadzone na grupie 800 osób. To jest dramat. Trzeba nie mieć godności żeby coś takiego publikować oraz udostępniać.
  • Odpowiedz
@laki_dlu: Ja po prostu jestem ciekaw w jaki sposób historia Polski oparta była o nacjonalizm jeszcze przed pojawieniem się pojęcia narodu. Pytam z ciekawości, bo lubię zapoznawać się z nowymi teoriami, zwłaszcza gdy z odwagą przeczą dotychczasowym ustaleniom nauki.
  • Odpowiedz