Wpis z mikrobloga

Mirki, nigdy nie mialem kontaktu z uczelniami w Polsce jednak czesto slysze niepochlebne opinie o pracy administracji etc.

Chcialem opowiedziec bardzo krotka historie z zeszlego tygodnia #uk

Poszedlem na uczelnie z paroma generalnymi i indywidualnymi pytaniami. Pani w recepcji udzielila mi odpowiedzi na polowe z nich. Na reszte nie mogla, poniewaz byly zbyt speronalizowane. Powiedziala natomiast ze skontaktuje sie z menadżerką z Londynu ktora mi kiedys pomagala przy przy calym procesie aplikacji.
Mowie ok - dzieki i wyszedlem. Generalnie nie pali sie z tymi sprawami wiec lajcik. Po tej wizycie poszedlem na sniadanie do pobliskiego pubu gdzie zalaczylo mi sie wifi. Minelo okolo 30-50 minut od rozmowy z recepcjonistka a ja juz na swoim mailu mialem dluga wiadomosc z londynu, bardzo indywidualna i poruszajaca nawet kwestie o ktorych mowilem im slownie pol roku temu. Do tego dostalem wszystkie odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiazalem cala papierologie w 10 minut jedzac sniadanie w zajebistej atmosferze rozmowy pt. "Ooo to Ty znasz tego chlopaka, swietny gosc. Studiuje psychologie"; "smialo pisz do nas lub dzwon kiedy chcesz Anon" i to uniwersytet ktory ma 20000 studentow zaraz przed rozpoczeciem a rozmowa z glowna managerka wydzialu.

Usmiech od rana. To jest #!$%@? profesjonalizm #studbaza #studia #uk #zagranico
  • 5
@dynamitri: Ostatnio gadałem z kolegą, Anglikiem, i on wprost mówi, że kredyty na studia i czesne za studia to ściema. Bo niby bierzesz kredyt na studia, ale potem go spłacasz w kwocie jakiejś śmiesznej, czasem nawet nie pokrywającej odsetek. Czyli płacisz i Ci nie maleje ten kredyt a po 30 latach oni i tak Ci go anulują. Cały ten system to śmiech na sali. Student Loan nie pojawia się nigdzie w
@dynamitri Zgadza sie, porownanie nie jest idealne ale jednak nie kazda instytucja dostajaca duze siano jest w stanie podchodzic az tak indywidualnie poswiecajac 10 maili na rozmowe.
Kwestia kredytu jest innym tematem. Oczywiscie ze bedzie trzeba splacac jednak system umozliwia robienie tego na spokojnie.