Wpis z mikrobloga

dalej porównujcie streamera, który prawie zawsze gra w drużynie i ma w grze milion godzin doświadczenia z casualowymi graczami.


@Kactuzz: No to jeśli jesteś casualem to nie pruj papy, że siedzisz w 30-50 ranku, bo złe algorytmy robią ci na złość.
Po prostu c-----a gra c-----y rank, dobra gra dobry rank, tyle.
  • Odpowiedz
@Kactuzz: Widzę, że nie czytasz co piszę.
Są ludzie i tu pod tagiem, co płaczą, że oni grają super, tylko team jest c-----y, a później wrzucają np swoje gampleaye czy PotG to żal dupę ściska.
Dobiera Ci ludzi na Twoim poziomie. Jak dostajesz noobów, leaverów i trolli to najwidoczniej jesteś z tej kategorii.
I nie, nie piszę z powodu ego, tylko z powodu p---------a, że mm jest z-----e, a nikt nie widzi problemu ze sobą.
Zawsze winni są:
  • Odpowiedz
W druzynowych grach jest jednak jeszcze to, że możesz dostać kompletnego debila do drużyny.. i to sie zdarza :)


@gerard-kowalski: W 3 osoby można bez problemu wycarrować prawie każdy mecz, a miałem sytuacje gdzie kluczowy milestone poszedł dzięki mnie, sęk w tym, że prawie każdą grę kończę z pełną pulą medali z czego większość to srebro czy złoto.
Jednak mam też partię w których mi nie idzie w ogóle, ale
  • Odpowiedz
co to video ma wnosić w ogóle ?


@TheGhost910: Że koleś ma rank 79 i gra jak rank 79.
Są osoby pod tagiem, co wyobrażają sobie, że tak chyba grają, a zły mm wrzuca ich w rank 40 :)
Po złości im robi i tylko im.
  • Odpowiedz
@loczyn: Ja po prostu z doświadczenia wiem (nie w OW), że gram jak gram, a przez idiotów jestem trochę za nisko. Skąd to wiem? Bo jak gram premade z kimś "lepszym"(wg. rangi) to spokojnie daję sobie radę o kilka rang wyżej. Niestety... masz 4 obcych ludzi w teamie... Szansa, że trafisz na debila jest bardzo duża.
I wcale nie twierdzę, że ktoś nie może mieć gorszej gry, bo każdy ma
  • Odpowiedz
Niestety... masz 4 obcych ludzi w teamie... Szansa, że trafisz na debila jest bardzo duża.


@gerard-kowalski: Ej ej, a przeciwny team czasem nie ma takiej samej szansy na trafienia na debila?

Już wiem jak to działa
debil trafi się w moim teamie - "jeabny mm same debile! przez nich jestem na
  • Odpowiedz
@Kactuzz: No może nie był idealny, ale mamy tu ludzi co wbijali ranki 65, 67, własną pracą i też musieli jakoś wygrać "Z debilami w drużynie" ale jednak dali radę i nie sapali, że wina leży po stronie [tu wstaw cokolwiek, ale nie samego gracza]
  • Odpowiedz
@loczyn: Dziwnym trafem niestety statystyki nie są 50/50. Potwierdza to tym, że jak gram sam to nie mogę wyjśc z silvera, a jak gralismy swego czasu premadem 3v3 to nagle wskoczyliśmy 4 rangi wyżej ;)
  • Odpowiedz
@loczyn: Wszystko rozchodzi się też o to, że jak jesteś na poziomie wysokich ranków to na niskich jesteś w stanie sam ugrać gry i uciec z gówna. A jeśli grasz tylko trochę lepiej niż g---o... sam nic nie zrobisz.. Niestety
  • Odpowiedz
a jak gralismy swego czasu premadem 3v3 to nagle wskoczyliśmy 4 rangi wyżej ;)


@gerard-kowalski: Może ziomy z teamu Cię podciągały?
Też mieliśmy u nas taki przypadek, typ narzekał, z nami się wspinał, a sam grzał doły drabinki xD

Oczywiście winien był Blizzard i reptalianie, przecież nie on.
  • Odpowiedz
@Kactuzz: @gerard-kowalski: zawsze można wziąć wdowę i pakować banię każdemu kogo się zobaczy, nie ma wtedy różnicy z kim i przeciwko komu się gra :) Chodzi mi o to że tak do 60 rangi jak nie lepiej każdy jest w stanie carrować grę w pojedynkę własnymi umiejętnościami i wystarczą mu do tego największe ameby umysłowe w drużynie
  • Odpowiedz
zawsze można wziąć wdowę i pakować banię każdemu kogo się zobaczy, nie ma wtedy różnicy z kim i przeciwko komu się gra :) Chodzi mi o to że tak do 60 rangi jak nie lepiej każdy jest w stanie carrować grę w pojedynkę własnymi umiejętnościami i wystarczą mu do tego największe ameby umysłowe w drużynie


@Rufuss: Dokładnie tak.
Do 60 ranku ta gra NIE JEST ZESPOŁOWA, ale nie przetłumaczysz.
  • Odpowiedz
@Rufuss: Nie wiem jak jest w OW, bo w to nie gram. Ale tak jak w Rocket League są streamerzy, którzy bez używania boosta potrafią sie wbić 5 rang wyżej niż ja grając na full możliwości... Tak ja po prostu z moimi umiejętnościami nie jestem w stanie wygrać gry 1v3..
@loczyn: Tak.. Ty już masz swoją teorię, ale stanowczo w teamie nikt nikogo nie carrował. Nie zamierzam jednak
  • Odpowiedz