Wpis z mikrobloga

jakiś tutorial o klejeniu blatów Pan znasz?


@Grishnok: To znaczy co? Blatu do nóg czy robienie blatu (bo zakładam że pytanie padło w kontekście tematu wpisu)? Jeśli to drugie to tu masz fragment jak gość klei małe deski, ale dla większych działa to podobnie (tylko dajesz inne ściski, wiadomo), jedynie warto dodać na początku jakąś deskę w poprzek, żebyś poziom trzymał i się nie okazało że np któreś deski w blacie
Goglez - > jakiś tutorial o klejeniu blatów Pan znasz?

@Grishnok: To znaczy co? Bl...
@Boltooon: super jest! Tylko, tylko... Jak bardzo lubię masywne nogi, to ten blat wyglada przy nich nieproporcjonalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakbyś sie nim jesze bawił, to pomiedzy nogami mozesz dodac odpowiednia szerokosc (albo chociaż połowę), tak by blat i nogi mialy ten sam rozmiar ^^ wszystko albo masywne, albo lekkie, w tak prostych formach rzadko wychodzi mieszanie :)
To ja się swoim pochwalę tutaj też :D Za niedługo napiszę większy wpis, gdzie wrzucę więcej zdjęć innych wytworów, bo to wszystko dzięki jednemu Mirkowi który mnie zainspirował kiedyś :)
Stolarstwo to piękna pasja. Mnie nic dawno tak mocno nie porwało jak praca przy drewnie.
Działaj Mirku działaj, bo jeszcze dużo możliwości przed Tobą! :)
Pobierz rurek49 - To ja się swoim pochwalę tutaj też :D Za niedługo napiszę większy wpis, gdz...
źródło: comment_00SJEtastPtTZm8vLZ07ohEQ6O3JTpoT.jpg