Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #takbylo #gotujzwykopem #pijzwykopem #wpispopijaku #januszeparawanow

Tak jak pisałem w ostatnim wpisie, tak uczyniłem, nie byłem w pracy, cały dzień, na plaży spałem w koszuli z obawy o spalenie się podczas nadrabiania snu, wstałem w sumie przy zachodze słońca, i wiecie co, coś pięknego mnie obudziło, facet zaczął gra grać na dudzie, zaraz wrzuce fotę - foty, przez wielu mylącym się z kobzą, oddawał cześć morzu i może dla samej natury.

Teraz chleje piwo bo muszę być w dobrej kondycji psychicznej, ale to nie tak, że tylko pije, godzinę robiłem przygotowania do bruschetty, i zanim to wrzucę, to powiem wam, jedzta i pijta jak lubita, a nie jak wam przepisy mówią, prawdziwe danie jest takie jak lubisz, niczym jak kobieta ze swoją indywidualnością, a nie takie z przepisu - kanonu piękności, bo np mi podobają się i te piękne jak i brzydkie.

Ps. Nie jestem na etapie z piekarnikeim ale to za chwilę, googluj bruschetteta jeśli chcesz obadać co to jest, a ode mnie w skrócie, to pomidory, cebula, bazyla, czosnek, szczypiorek, koniecznie oliwa, i dobry chleb.

I się nie bój wpierniczyć dużo czosnku, bo nawet jak jeste niedbalski w ciężkichchwilach i fazy alkoholowej i nie dbasz przesadnie o czystość naczyń to ten czosnek sprawi że wpierd0li oraz anihiluje wszystkie bakterie :P

Ps. Tak jak pisałem, olałem dziś robotę, a i tak szef dzwonił, a jak przed chwilą oddzwoniłem i powiedziałem że mam problem z organami, to wręcz okazał litość i prosił żebym wrócił do pracy :>

Pss. Marudzicie że Polacy to Janusze parawanów, zobaczcie na Niemców, będzie fota :)
Drake1 - #oswiadczenie #takbylo #gotujzwykopem #pijzwykopem #wpispopijaku #januszepar...

źródło: comment_HMxbtprQurDzUxp1RzTkmQszj8VCgbPt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz