Wpis z mikrobloga

Zawsze żyłam z przekonaniem, że jestem takim mocnym 4/10 i w sumie pogodziłam się z tym, że żaden #niebieskipasek mnie nigdy nie zaczepi na ulicy. Ale co się dzisiaj stało to ja nie wiem. xD
Wstaje rano głodna jak cholera, a w lodowce tylko światło. No to myk pod prysznic, szybko myje włosy, nawet do końca ich nie susze, bo nie muszę w Mac'u wyglądać jak gwiazda. Ubrania też byle jakie, byleby skarpetki do pary były #pdk No i idę. Każdy kosmyk włosów żyje własnym życiem, przy okazji w połowie drogi ogarnęłam, że odpadł mi guzik od koszuli... A tu jakiś niebieski podchodzi. W sumie zakładałam, że zaraz dostane lepe na dziąsło i z-----e mi telefon, ale nie. Powiedział, że mu się bardzo spodobałam i chciałby się ze mną umówić. Ja już twarz jak pinczer z gif'a () ale grzecznie odmawiam, bo nie szukam bolca na boku
I tak się teraz zastanawiam czy wy jesteście ślepi? XD
Jak wglądałam jak chodzący milion dolarów to nigdy nikt nie podszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dantalia:
Często na przykład naturalnie ułożone włosy wyglądają świetnie u kobiet... Bo zazwyczaj prostują je albo kręcą, przeciwnie do tego, jakie mają naturalnie:)
A tak ogólnie to Twoją wypowiedź zakwalifikowałbym do zachowania, które wyjaśnił mi kiedyś mój różowy:
"Chciałabym, ale nie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow

  • Odpowiedz
@Dantalia: jak ktoś sie do mnie usmiecha czy zerka czy tam zagada to potem zawsze sprawdzam czy cos na mnie nie nasralo xD w takich sytuacjach mam wrazenie ze po prostu sie ze mnie nasmiewajo a nie podrywajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dantalia: typowy różowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz krótkie obwieszczenie o #logikaniebieskichpaskow : tak na prawdę wolimy naturalne kobity niż wy jakieś wyszpachlowane labadziary. Oczywiście, czujemy chęć przesrania tamtej drugiej mocno (wincie z to penisa -zanim coś odburkniecie,że hurr durr jak niby pytong może na nas wpływać , pragnę przypomnieć,że to wy wszystko co robicie usprawiedliwiacie okresem i hormonami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
tl;dr
1. ojezu jestem 2/10 hehe nikt do mnie nie zgada
2. zgadał chłopak to niech w--------a bo nie szukam bolca na boku
3. atencjo przybywaj
4. po pytaniach mirków "nie szukam bolca bo mam chłopaka"

@Dantalia: atencja musi się zgadzać czy masz swojego chłopa za frajera co leci na 2/10?
  • Odpowiedz
@Dantalia: Skoro masz niebieskiego to czego marudzisz? Juz ci sie znudzil?
Podpowiem ci, ze na pewno jest sporo facetow ktorym sie podobasz, tylko najwyrazniej faceci z twojego przedzialu cie nie interesowali i ignorowalas to
  • Odpowiedz
@Dantalia: typowa różowa. NIE DZIĘKI, MAM CHŁOPAKA pewnie powiedziałaś, bo zamiast się zgodzić i wyjść na kawę, to ty zaraz że bolec na boku. Przez was to się odechciewa w ogóle podchodzić i zagadywać, bo jak nie parskacie śmiechem jak jakieś konie, albo patrzycie się jak wypłoszone które pierwszy raz z kuchni wyszły, to odmawiacie bo musicie zgrywać niedostępne, albo to z onieśmielenia czy innego n----------a, a potem rozmyślacie.

Mimo,
  • Odpowiedz