Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gardzę ludźmi palącymi marihuanę, albo tłumaczący, ze ma ona zbawienny wpływ na zdrowie. Lecznicza może i ma, ale to, że jesteście upaleni nie wpływa na wasze zdrowie. A u każdego kogo znam i kto pali więcej niż raz w miesiącu zauważyłam różnicę w osobowości.
Nigdy nie mogłabym być z kimś, kto pali.
Gardzę tym i zawsze kiedy widzę znajomą, o której wiem, że jara zielsko nawet mimo dwójki dzieci, to zawsze wrzucam tam wszystkich palaczy trawy. Traktuję takich ludzi jak zwykłych patusów. A jak już dowiem się, że znajoma pali regularnie - unikam jak ognia.
Oczywiście, 'inteligentni ludzie tez palo!', "marihunaen nie uzależnia, co to, to nie!". Nawet od głupiej soli można się uzależnić, wiec niby od tego nie można?
A wszystko zaczęło się od upalonego kolego, którego spotkałam i dopiero po minucie odpowiedział mi na moje "cześć". Inteligentny, fajny chłopak, wręcz kujon zamienił się w chodzące gowno.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 179
  • Odpowiedz
@lady_katarina ejej koleżanko, a skąd jesteś? Jaki rejon polski? Bo widzę, że ty wraz ze swoim niebieskim, i ja ze swoją różowa moglibyśmy spędzić, fajny, śmieszny, zielony wieczór :D
Ogólnie to coś pięknego, dokładnie tak jak piszesz, jedzenie smakuje nieporównywalnie, fajna atmosfera no i te rozkminy.. Takich myśli filozoficznych to chyba nie da się zaznać w innych sposób xD Czasem jak się wkrece to moja ma dość i idzie do kuchni coś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: uzależnić się można nawet od klimatyzacji (skóra domaga się suchego powietrza) i jest to udowodnione. Generalnie to się z tobą zgadzam. Nie kumam jak to można palić (lub papierosy) i potem się nie wstydzić tego że się śmierdzi. A najgorzej jak taki ktoś chce z tobą rozmawiać i czujesz jak chucha na ciebie tym syfem. Ble.
  • Odpowiedz
@cadcadcad:

To po co poszedłes na taką imprezę? Idąc twoim tokiem rozumowania, kokaina jest lepsza od marihuany, bo po niej to wszyscy się bawią, są energiczni i kazdy jest duszą towarzystwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Wyszyn:

Alkohol również może zamienić "inteligentnego, fajnego chłopaka w chodzące gówno", pijącymi alkohol też gardzisz?

Nie żebym bronił alko, bo każda używka w przesadzie to rzecz zła, a marihuanina powinna być legalna (jak i reszta dragów), niemniej alko nie sprawi, że dzień po spożyciu nie będziesz w stanie sklecić sensownego zdania. Albo będziesz mylił słowa chory na Alzheimera. Chyba że będziesz walił denaturat codziennie przez 30 lat, wtedy może. Google "pothead".
  • Odpowiedz
@Wyszyn:

Marihuanen też nie.

Kilka moich doświadczeń anegdotycznych pokazuje że tak.

Choć badań naukowych w tym temacie nie prowadziłem na odpowiedniej próbie, więc może to przypadeg ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Wygląda mi to raczej na zarzutkę. Ale niech będzie, złapię ją i zapytam.

A u każdego kogo znam i kto pali więcej niż raz w miesiącu zauważyłam różnicę w osobowości.


Jakie to konkretnie zmiany osobowości? Osobiście nie sądzę aby u osoby, która pali 2x w miesiącu jakieś zmiany powstały, dlatego jestem ciekaw o czym mówisz. Takie zmiany to tylko u ludzi, którzy jarają codziennie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz trochę racji, przyznaje ci ją jako palacz regularny, marihuana uzależnia w każdych ilościach, jak każda używka, czy to sól, kawa, herbata czy marihuana ale nie należy ludzi oceniać po okładce, większość pali bo po prostu czuje z tego przyjemność tak jak ty korzystasz z przyjemności oceniania ludzi po okładce.

Co do zachowania ludzi na zielsku, są różnice ale skoro gość tak zamulił na minutę to nieźle spizgany musiał być
  • Odpowiedz
@antipathia: Nie zartuje.
Tak jak OP hejtuje marichuanistwo.
95% z nich to polglowki i straszne ale to straszne lenie.
Uzywania drugow do seksu to juz dla mnie poziom patoli i heroinistow ktorzy wala sobie w parach zlote strzaly.
  • Odpowiedz
@xetrov chodzącym zombie? Od czego? Wpływ ma taki, że wszystko lepiej i dokładniej się odczuwa, jest większa wrażliwość na dotyk.


@antipathia: #!$%@? tam się lepiej odczuwa. Pisać takie rzeczy może tylko osoba, która nigdy nie sięgała po inne narkotyki.
Trawę uważam za zamulające gówno, zwykłą używkę dla sebów i gimnazjalistów. Najbardziej mnie zastanawia, czemu palacze marihuany tak bardzo bronią tego gówna? xD Alkoholik powie, że alkohol zniszczył mu życie, palacz papierosów
  • Odpowiedz