Wpis z mikrobloga

@exhale: A swoja droga to tez odpowiedz na tych wszystkich co "hurr durr jak to mozna nie kibicowac polskiemu klubowi w pucharach", wczoraj akurat przełączyłem i słyszę bluzgi na mój klub. I co, mam im kibicować? xd
  • Odpowiedz
  • 5
@czlapka w sumie to nawet budujące, że mimo poważnej zapaści sportowej od wielu lat i grania w śmiesznej 3 lidze, wciąż ich dupy o nas bolą :) widać, że dalej jesteśmy siłą
  • Odpowiedz
@czlapka: serio sa jeszcze ludzie ktorzy kibicuja druzynom tylko dlatego ze sa z ich okolicy? Przeciez polska pilka to zalosna kopanina, a jak ktokolwiek sie wychyli to wszystkim pekaja dupy bo ich listonosze graja slabiej.
  • Odpowiedz
@exhale: śmieszne. Mimo iż sportowo już dawno Widzew nie prezentuje klasy mogącej postawić się Legii, to oni wciąż mają nas za największych wrogów. Jak Widzew wróci do ekstraklasy to znów to te mecze będą elektryzować całą piłkarską Polskę, a nie jakieś Lech-Legia ;d
  • Odpowiedz
@czlapka: serio sa jeszcze ludzie ktorzy kibicuja druzynom tylko dlatego ze sa z ich okolicy?


@cu0_: no, a wg. jakiego kryterium się wg. Ciebie kibicuje? To dziwne, że w okolicach Wawy są kibice Legii, w okolicach Łodzi Widzewa, a Poznania Lecha? lol ;d

@cu0_: wiadomka, tak samo ja życzyłem ŁKSowi utrzymania się w trzeciej lidze w zeszłym roku żeby w tym móc iść na derby :D
  • Odpowiedz
@szwedes: a nie no, jak tak to spoko ;d super podejście.

@TurboDynamo: tamto było do Ciebie jak coś. A to w Rio rozumiem, że też kibicujesz Amerykanom albo Chińczykom bo jak można takim przegrywom jak Polacy kibicować tylko dlatego, że akurat z tego samego kraju są?
  • Odpowiedz
@exhale ostatnio było dużo bagien w centrum stolicy, więc podbijam i pytam - "bagietmajstrzy co się dziś dzieje że tak was dużo". Na co bagieta puentuje "a przepraszam, pan z Łodzi czy z Radomia?" czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
Mimo iż sportowo już dawno Widzew nie prezentuje klasy mogącej postawić się Legii, to oni wciąż mają nas za największych wrogów.


@valencianista: nie schlebiaj sobie xD
  • Odpowiedz