Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

Razem z małym zespołem wydaliśmy na Steamie grę Selma and the Wisp. Produkcja trwała ponad 8 miesięcy, momentami było ciężko, momentami wesoło ale od początku do końca mieliśmy do tego olbrzymi zapał. Kilka dni temu odbyła się premiera na Steamie, obecnie naszą grę możecie kupić jeszcze na CDP.pl oraz Humble store.

Informacja o grze pojawiła się właśnie na wykopalisku organizujemy wielkie #rozdajo oprócz osób wykopujących mamy dla was dodatkowe 20 kluczy dla wykopków z mikrobloga. Rozlosujemy szczęśliwców za pomocą mikrorandom o tej samej porze w piątek o godz 15 spośród osób plusujących ten wpis.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie znaleziska link

w sumie do rozlosowania mamy 220 kluczy, szaleństwo :) Niektórzy, może pamiętają grę Selma and the Wisp z małej akcji promocyjnej na mikroblogu z kwietnia. Serdecznie pozdrawiam :)

Trailer 1
Trailer 2

#gry #rozdajo #rozdajosteam #gamedev #steam #grypc #pcmasterrace #selmaandthewisp #cebuladeals #rozrywka
lratajczyk - Mirki i Mirabelki

Razem z małym zespołem wydaliśmy na Steamie grę Sel...

źródło: comment_zA8rXWtwYVgIVMqzJ97eIzz9TYiVG8ko.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Klimatem staraliśmy się trzymać gdzieś blisko Limbo natomiast oprócz różnic w rozgrywce znacząco różni się też grafika


@lratajczyk: no tak słabo się różni (ok, kolor dodany, inne cienie)- obie postacie chodzą w bardzo podobny sposób, umierają bardzo podobnie (chociażby na kolcach), mają ciemny wygląd i duże, świecące oczy. Nie trudno zauważyć mnóstwo podobieństw do Limbo. Gdyby chodziło o sam klimat, to nie byłoby tylu komentarzy na ten temat. Nie oceniam gry
  • Odpowiedz
Dziękujemy również wszystkim na mikroblogu za plusowanie i zgodnie z obietnicą specjalnie dla Was tutaj rozlosowaliśmy dodatkowe 20 kluczy. Oto zwycięzcy:
@svobod
@Quietor
@mlodyapollo
@Blaskun
@izydorczyk-sebastian
@ack
@wasyl777
@Kotwpizamie
@ejpszemo
@Arlosen
@rono
@powrutkrula
@InYourHead
@JaTuJestemPrezesem
@razenas
@pociong
@Akayari
@amdziak
@masskillah
@SzczekoblaszakowiecDzon
@ZUPAZBOBRA

Gratuluję zwycięzcom, w poniedziałek będziemy się odzywać w sprawie kluczy. Pozdrowienia :)
  • Odpowiedz
  • 4
Czekamy na wygenerowanie kluczy przez Steam , jutro z rana na pewno zaczniemy wysyłać, przepraszam że trochę to trwa, mam nadzieję że jak tylko dostaniecie klucze gra przypadnie wam do gustu :)
  • Odpowiedz