Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

Razem z małym zespołem wydaliśmy na Steamie grę Selma and the Wisp. Produkcja trwała ponad 8 miesięcy, momentami było ciężko, momentami wesoło ale od początku do końca mieliśmy do tego olbrzymi zapał. Kilka dni temu odbyła się premiera na Steamie, obecnie naszą grę możecie kupić jeszcze na CDP.pl oraz Humble store.

Informacja o grze pojawiła się właśnie na wykopalisku organizujemy wielkie #rozdajo oprócz osób wykopujących mamy dla was dodatkowe 20 kluczy dla wykopków z mikrobloga. Rozlosujemy szczęśliwców za pomocą mikrorandom o tej samej porze w piątek o godz 15 spośród osób plusujących ten wpis.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie znaleziska link

w sumie do rozlosowania mamy 220 kluczy, szaleństwo :) Niektórzy, może pamiętają grę Selma and the Wisp z małej akcji promocyjnej na mikroblogu z kwietnia. Serdecznie pozdrawiam :)

Trailer 1
Trailer 2

#gry #rozdajo #rozdajosteam #gamedev #steam #grypc #pcmasterrace #selmaandthewisp #cebuladeals #rozrywka
lratajczyk - Mirki i Mirabelki

Razem z małym zespołem wydaliśmy na Steamie grę Sel...

źródło: comment_zA8rXWtwYVgIVMqzJ97eIzz9TYiVG8ko.jpg

Pobierz
  • 42
@lratajczyk: Tak z ciekawości jest możliwość filtracji żeby nie pokazywało tych indyków na steamie tyle tego gówna że o ja #!$%@?... tak na marginiesie są fane indyki jak np FLT/Hotline Miami/Papers Please ale 90% to chłam robiony ala gamejem takie moje zdanie. Gra nie w moim stylu moje zdanie znasz.
To prawda że na Steamie jest tego mnóstwo, także fakt jest taki, że pomimo wydania stosunkowo ciężko się przebić. Natomiast mam nadzieję i wierzę w to bardzo że nasza gra jest warta przebicia się :)
@lratajczyk: Wydać grę nie wystarczy musi coś sobą reprezentować no ale jak wierzysz w to co robiliście to fajnie. Rynek to zweryfikuję nie mówie tutaj z jakimiś uszczypliwościami bo to prawda sprzeda się dobrze to się przyjeło.
Limbo było inspiracją natomiast nasza gra się znacząco różni. Gracz bezpośrednio kontroluje Wispa a za nim podąża Selma, takie pośrednie sterowanie dwoma bohaterami naraz. Klimatem staraliśmy się trzymać gdzieś blisko Limbo natomiast oprócz różnic w rozgrywce znacząco różni się też grafika. Dodaliśmy kolor no i gra jest stworzona w 3D mimo wrażenia gry platformowej 2D. Sam jestem z wykształcenia malarzem, stąd ten koloryt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lratajczyk: To od razu ci podpowiem, że masz błąd językowy w opisie na Steamie. Błąd pogrubiłem.

“Selma and the wisp” is an astonishing platform game with a particularly eerie feel to it. Densely packed with logical puzzles and unexpected obstacles, the game incorporates innovative gameplay, low-poly models and an spectacular animations.


Mam nadzieję, że przy inspekcji rozpoznasz pomyłkę, poprawisz i nie będziesz się wykłócał, że znasz gramatykę lepiej ode
@Bone_: Niestety nie jest to prawda. Bez odpowiedniego marketingu gra może się kompletnie nie przebić i mieć tylko maleńkie grono zafascynowych fanów którzy nie rozumieją, jak TAKA gra mogła przejść bez echa (przykładem choćby Vampire the Masquerade: Bloodlines). Z drugiej strony dobry marketing (i marka) nawet takiego gniota jak Fallout 4 opchnie w kilkunastu milionach egzemplarzy. Niestety nie zawsze jest tak, że wysoka jakość sprzeda się sama.