Wpis z mikrobloga

Pewnie temat poruszany był 100 razy, ale korzystając z okazji że leczę uraz i teraz mogę pokupować trochę ciuchów itp. na siłownię. Rozstrzygnijmy tę kwestię. Co sądzicie o męskich leginsach na siłowni? Sam gotów jestem coś takiego włożyć, myślę że dobrze bym wyglądał, ciepło szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Nosiłem je jak dotąd pod spodenkami ale jak widzę kogoś tylko w to ubranego, to też kisnę trochę.
#silownia #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
gremjjum - Pewnie temat poruszany był 100 razy, ale korzystając z okazji że leczę ura...

źródło: comment_LK9bYNa0PFa0gF7WXk1MdWor56fNPHjE.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gremjjum: Zawsze wkładam na nie cienkie spodenki. Przecież w tych leginsach fiut się odznacza w sposób widoczny, taki camel toe dla facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gremjjum: jak Ci wygodnie i dobrze się w tym czujesz to nie ma problemu.
Ale jak Ci zimno w sezonie jesienno-zimowym na siłowni to znaczy, że chyba mają problemy z ogrzewaniem :)
  • Odpowiedz
@gremjjum: Chodzę w krótkich. Wygoda np. w siadach jest większa niż w zwykłych spodenkach.

Długie pakuję na wypad w góry. Żadne spodnie trekingowe nie pasowały w udzie. A jak pasowały, to w pasie +20cm. A ja nawet nie mam dużego uda.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gremjjum: noś jak Ci wygodnie, mnie mocno z przodu opinają, więc zakładam na to spodenki.
Jak są luźniejsze i nie mają takiego kroju jak te UA, żeby mocno opinać torbę to można bez spodenek.
  • Odpowiedz
@gremjjum: a ja myślę, że problem jest w twojej głowie a nie w tych leginsach. Ktoś chce to nosi, nie musi ci się z tego tłumaczyć. Tobie się to nie podoba to nie kupuj takich ale nie zmuszaj innych do słuchania swoich racji.

Polacy to takie ból d--y, że głowa mała. Wszystko ci skomentują od góry do dołu.
  • Odpowiedz