Wpis z mikrobloga

Igrzyska powoli dobiegają końca, ale dla mnie nie do końca, to dopiero początek. Przeanalizowałem wszystkie za i przeciw i postanowiłem, że dołożę wszelkich starań by w 2020 roku w Tokio reprezentować nasz kraj na dystansie maratońskim w bieganiu. Jest to cholernie ciężkie do zrealizowania i wymagające niesamowitego wysiłku, samozaparcia i też nie ukrywajmy szczęścia chociażby by zdrowie dopisywało. Mam 23 lata na tą chwile biegam maraton w okolicach 3 godzin (tempo 4.16-4.20).
Mam 4 lata na to by zejść lekko ponad minute na każdym kilometrze, ale jest to do zrobienia. Na dniach będę informował pod tagiem #tokiochallange o planach treningowych na najbliższy czas, przemyśleniach czy wzlotach i upadkach. Wszystkich na niego gorąco zapraszam. Jeśli mi się to uda to wraz z Karyną którą namówie, napiszemy wierszyk o wykopie i opowiemy go na wizji w ramach wywiadu xD. Jestem zdeterminowany, podekscytowany i mam już dosyć solidny fundament treningowy. Pozdrawiam Was wszystkich i zaczynamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieganie #rio2016 #maraton #oswiadczenie #motywacja
M.....k - Igrzyska powoli dobiegają końca, ale dla mnie nie do końca, to dopiero pocz...
  • 94
  • Odpowiedz
Znam Mirka i potwierdzam że to @Mily_Czlowiek!
BTW obawiam się czy aspirujący sportowiec nie rozbije się o nasze polskie piekiełko :/ Jak zostać zakwalifikowanym, jak być przez kogoś gdzieś tam zatwierdzonym. Obawiam się że dużo kolesiostwa i wewnętrznej polityki może w tym być :/
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek: trenowałeś coś bieganie w klubie? bo minimum to 2:11:30 czyli 3:07min/km, czyli #!$%@? szybko. Giżyński czy Shigumo to się ledwo łapią a #!$%@?ą jak dzicy po asfalcie. W 4 latach dla mnie to niemożliwe, chyba, że będziesz miał najlepszy sztab: trener, fizjoterapeuta, lekarz, dietetyk itp. i zaplecze. Może za 8 lat, jeśli masz talent do tego i tytaniczną pracę wykonasz/albo nażresz się EPO. Nie wierzę w to ale życzę
  • Odpowiedz
@frez: biegam od 6 lat, myślę, że jestem wstanie tego dokonać z kilku powodów, uwielbiam ciężko pracować, jaram sie tym mocno, nie pije i nigdy nie piłem alko tak samo nie pale. Wstaje każdego dnia przed 6 i latam na treningi, już teraz w ciągu ostatniego pół roku robie praktycznie po 2 treningi dziennie z tym, że akurat pod triathlon sie szykowalem
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek: wybierz jeden z gówno sportów jak pływanie do tyłu z platwusem czy jedną ręką nie kajakiem tylko inną śmieszną łódką i innym śmiesznym żagielkiem, będzie łatwiej się dostać ;-)
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek trzymam kciuki- to jest to! Stawiać sobie wielkie cele, w bólu i pocie hartować swoje człowieczeństwo i nawet jak się nie uda to nigdy nie zarzucisz sobie že nie spróbowałeś.
Na serio- człowiek może wszystko- nauczyć się 20 języków, stworzyć firmę eksplotującą kosmos i pojechać na Igrzyska.
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek: Podziwiam mocno za sam pomysł i trzymam kciuki przynajmniej teraz przez chwilę. Cel jest w cuj wygórowany, ale takie marzenia są najlepsze. Nie wiem jakiej motywacji potrzebujesz, ale od samego klepania mogą rozboleć plecy, więc dodam coś od siebie właśnie w ten sposób:
1. Takich jak Ty są pewnie dziesiątki tysięcy
2. Jestes na poziomie dobrego amatora i moze lepiej przy tym zostac
3. Nie dasz rady, zlamiesz sie
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek: Powodzenia, skomplementuj sobie jakiś sztab - dietetyka, trenera od przygotowania siłowego, fizjoterapeutę na bank pomoże.
Też mam pewne cele sportowe które chcę zrealizować w podobnym okresie ale głupi pisać tym bardziej szacunek, że się odważyłeś i naprawdę trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek: jak sobie pomyślę o tym wierszyku, to już teraz jestem zażenowany. W związku z tym mam nadzieję, że ci się nie uda, ewentualnie że nikt nie będzie chciał robić z tobą wywiadu.
  • Odpowiedz
@Mily_Czlowiek: Napiszę na priv. Ale jak ktoś Ci mówi, że nie dasz rady to nawet tego nie czytaj. W 4 lata można naprawdę zrobić formę życia i jakbyś zaczynał teraz trenować sporty walki czy ćwiczyć na siłowni to w 4 lata byłbyś w stanie osiągnąć poziom na Mistrza Europy, ba sam znam takie przypadki zresztą tak jest w każdej dziedzinie, w każdym temacie. Więc powodzenia, będę śledził tag! :)
  • Odpowiedz