Wpis z mikrobloga

@Pierdyliard: bardzo podobało mi się w jaki sposób pokazano głównego bohatera, po pierwszej scenie miałam już jakieś wyobrażenie o tej postaci, ale w miarę oglądania okazywało się ono coraz bardziej nieprawdziwe i w kilku miejscach zachowanie Ray'a naprawdę mnie zaskoczyło.
we i w kilku miejscach zachowanie Ray'a naprawdę mnie zaskoczyło.


@megan_: Dokładnie, bardzo ciekawie nakreślili jego postać. Kochający mąż i głowa rodziny, super meżczyzna jednak calkowicie "połamany" i bezbronny w obliczu mrocznej przeszłości.
@Pierdyliard: trochę nie na temat, ale naszła mnie teraz taka refleksja, że ty mieszkasz w stanach i miałaś bardzo utrudnioną naukę polskiego, a wypowiadasz się po polsku lepiej niż 90% użytkowników tej strony (wliczając mnie) ==' chyba czuję się zainspirowana do większej dbałości o mowę ojczystą ;) #offtop
@megan_: Może dlatego że bardzo dużo czytam :) Jak nie znam jakiegoś słowa to wynotowuję, nigdy nie używam żadnych programów do sprawdzania pisowni oraz wyłączam te opcje w programach. Dzięki temu zmuszam się do poprawnego pisania. Niestety cały czas robię bardzo wiele błędów. Każy wpis czy zdanie muszę czytać parę razy ale i tak zdarzają się literówki oraz ortograficzne błędy.