Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to możliwe że przeciętniacy mają dziewczyny ?

Wiem że w Polsce jest sporo facetów co zarabiają powiedzmy < 3k na miesiąc i z twarzy też nie są Lachowskim

Jakim cudem oni kogoś mają? I to często na prawdę śliczne dziewczyny. Nie rozumiem. Co kobieta może zyskać na związku z kimś takim ?
Dlaczego nie znajdzie sobie kogoś bogatszego/przystojniejszego ? Nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Przecież jej uroda i płeć czyni ją wartościową z automatu a taki facet jest nic nie warty

Tak samo gdy widzę jakiegoś łysiejącego grubasa (często młodego przed 25 rokiem życia co groszem też nie śmierdzi) ze śliczną rówieśniczką studentką.

Ja mam 23 lata zarabiam w zależności od miesiąca 8 - 10 k do łapy ale obracam się w środowisku w którym większość facetów jest z domów lepszych niż ja (niestety Polska B here a rodzice to typowi Janusz i Grażynka co nic nie mają ) i zarabiają znacznie więcej niż ja. Po prostu wiem że nawet gdybym znalazł kogoś to zawsze obok mnie będzie facet lepszy niż ja który może mi ją zabrać jednym ruchem ręki bo po co być z kimś kto zarabia 10k jak można być z kimś kto zarabia 50. Może to autyzm bo całe życie spędziłem na zarabianiu pieniędzy zaniedbując relacje z innymi ale będę wdzięczny gdy ktoś mi to wytłumaczy

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro to nie jest zarzutka, to powiedz mi kolego czym sie zajmujesz i jak do tego doszedłeś? Ja właśnie źle trafiłem z branżą i więcej czasu poświęciłem rozwojowi zdolności miękkich i kontaktów interpersonalnych. Kontakty z kobietami wymagają sporego doświadczenia i wiedzy, przede wszystkim zrozumienia. Masz w tym temacie bardzo małą wiedzę, skoro nie rozumiesz dlaczego kobiety są z przeciętnymi mężczyznami.
słaby bait ale odpisze :D moim zdaniem całe Twoje teorie są gównowarte. Pewnie jesteś brzydki, albo coś generalnie z Tobą nie tak. Bo skoro nieatrakcyjni kolesie bez dużego hajsu mogą mieć ładne dziewczyny, a Ty dużo zarabiasz a jej nie masz, to z mego równania wynikałoby że x= że jesteś brzydko. ale inna mirkoprawda mówi, że podobno nie ma brzydkich, są tylko biedni. więc raz jeszcze dokonując przeliczenia równania wynika x= że
karma: Ja nie mogę pojąć jak normalny facet jest z brzydką. Jak jest z przeciętną to pół biedy ale z brzydką? Przecież każdy facet kieruje się wyglądem i nikt nie chce brzydkiej chodzby miała mózg Einsteina i mega osobowość. To nienaturalne.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: Podejrzewam że w dzisiejszym świecie Don Draper waliłby konia. Klasyczny męski wygląd nie jest w cenie. Laski biorą sobie przeciętniaków wyglądających jak pół dupy zza krzaka albo jakichś brudasów typu woodstock.
@AnonimoweMirkoWyznania: Może zacznij traktować kobiety jako potencjalne PARTNERKI, a nie trofea.

Bo tak się składa, że większość dziewczyn a) nie lubi być traktowana przedmiotowo, b) nie zwraca dużej uwagi na zarobki (a już szczególnie w tym wieku). Już prędzej na to, czy masz ciekawą osobowość, zainteresowania, jesteś opiekuńczy, potrafisz sprawić, że dziewczyna czuje się przy tobie swobodnie, w dodatku jakoś tam wyglądasz (faceci mają tu dużo łatwiej, bo na ogół wystarczy,
Dlatego nigdy nie miałem i nie będę miał dziewczyny. Nie jestem samcem alfa 10/10 więc jak bym był z dziewczyną to byłbym dlatego, że sobie nikogo lepszego nie znalazła i w takim przypadku jak już sobie lepszego znajdzie (a lepszego ode mnie to nie trudno) to mnie zostawi. Po co mi się pakować w związki skoro i tak byłbym tylko "zapychaczem", namiastką prawdziwego partnera?