Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to możliwe że przeciętniacy mają dziewczyny ?

Wiem że w Polsce jest sporo facetów co zarabiają powiedzmy < 3k na miesiąc i z twarzy też nie są Lachowskim

Jakim cudem oni kogoś mają? I to często na prawdę śliczne dziewczyny. Nie rozumiem. Co kobieta może zyskać na związku z kimś takim ?
Dlaczego nie znajdzie sobie kogoś bogatszego/przystojniejszego ? Nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Przecież jej uroda i płeć czyni ją wartościową z automatu a taki facet jest nic nie warty

Tak samo gdy widzę jakiegoś łysiejącego grubasa (często młodego przed 25 rokiem życia co groszem też nie śmierdzi) ze śliczną rówieśniczką studentką.

Ja mam 23 lata zarabiam w zależności od miesiąca 8 - 10 k do łapy ale obracam się w środowisku w którym większość facetów jest z domów lepszych niż ja (niestety Polska B here a rodzice to typowi Janusz i Grażynka co nic nie mają ) i zarabiają znacznie więcej niż ja. Po prostu wiem że nawet gdybym znalazł kogoś to zawsze obok mnie będzie facet lepszy niż ja który może mi ją zabrać jednym ruchem ręki bo po co być z kimś kto zarabia 10k jak można być z kimś kto zarabia 50. Może to autyzm bo całe życie spędziłem na zarabianiu pieniędzy zaniedbując relacje z innymi ale będę wdzięczny gdy ktoś mi to wytłumaczy

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 37
@Sicamber: ja pieprzę, te stulejarskie teorie. A może się po prostu zakochały? Może cenią go za charakter i stosunek do niej, a nie przeliczają w głowie który jego kumpel zarabia więcej i czy warto go wyrwać? Relacje ludzkie rzadko można wyjaśnić prostym schematem. Sporo moich znajomych jest z brzydszymi facetami od siebie, żaden z nich forsą nie śmierdzi, a one jakoś zakochane, chociaż realistycznie patrząc mogłyby mieć "lepszego". Jak się kogoś
GigantycznyJegomość: Kolejny wpis programisty który żali się, że laski nie ma a zarabia dobrze? xD

Jak loszce się podobasz (nie tylko wygląd imponuje) to polubi cię nawet choćbyś zarabiał 1.5k xD
No ale jak się wymaga od loszki atencji, bo ja jestem hurr durr programista elita w Polsce to sorry, co najwyżej rola bankomatu czeka takiego faceta.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze żeby na etacie wyciągnąć 10 tys/msc trzeba być bardzo inteligentnym. Bardzo inteligentny człowiek nie ma problemu z rozpracowaniem zagwostki takiej jak twoja.

Musisz zrozumieć że w relacjach międzyludzkich liczy się dopasowanie charakteru a nie tylko zyski i straty. Im prędzej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Po prostu popracuj nad pewnością siebie ale na poziomach poza pieniędzmi.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Takie mam skojarzenie odnośnie przeciętnego programisty z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość z nich ma jakieś problemy z ego, bo koniunktura na programowanie jest bardzo sprzyjająca i #!$%@?ło im się w głowach myśląc, że są rasą nadludzi. A fakty są takie, że powinni się modlić, żeby inżynierowie z pozostałych branż nie zaczęli się pchać w programowanie (nie, to nie jest takie trudne jak się jaśnie
Khaine - @AnonimoweMirkoWyznania: 

Takie mam skojarzenie odnośnie przeciętnego pro...

źródło: comment_QFtCF8OXbScvfKJJLrbMvlcsRzpIapDH.jpg

Pobierz