Wpis z mikrobloga

Ale pociesze Cię: Hitler był wege zjebuchem


@Skub4ny: Niestety ale Hitler #!$%@?ł kiełbasy aż huczało, bo był scierwojadem. Tyle że go bardzo często kałdun #!$%@?ł od ścierwa, więc nie jadł go zbyt wiele. Mówiła o tym jego pokojówka osobista, Czemu zaś z Da Vinci miałaby być fikcja literacka?

Rzeźnie i obozy koncentracyjne bazują na tym samym. My jesteśmy lepsi, tamci to gatunek pośledni, można ich mordować
@Twardy__twardziel: Na tym polega życie. Jako gatunek, który obecnie wygrywa(na planecie Ziemia) wyścig o nazwie "ewolucja" jesteśmy "lepsi" od innych organizmów. Póki będzie istnieć choć jedna osoba, która będzie miała ochotę zjeść wieprzowinę, wołowinę bądź inne mięso to będziemy hodować te zwierzęta, a później zabijać.
@Twardy__twardziel: no tak, urodziłem się człowiekiem, więc mogę mordować inne istoty korzystając ze zdobyczy technologii, bo inne istoty mogłyby mnie mordować używając zdobyczy ewolucji. Rodzice ci nie powiedzieli, że świat nie jest cukierkowym miejscem w pastelowych kolorach, tylko raczej taką rzeźnią, gdzie wszystko wpieprza to, co było słabsze i nie zdążyło uciec? Takie są prawa natury, ewolucja dała nam umysł zdolny wytwarzać przykładowo strzelby nie po to, żeby roztrząsać, czy "zwierzątka
no tak, urodziłem się człowiekiem, więc mogę mordować inne istoty korzystając ze zdobyczy technologii, bo inne istoty mogłyby mnie mordować używając zdobyczy ewolucji.


@widaczew: Z pewnością krowy i świnie mordowałyby cię ustawicznie. Po prostu ich marzeniem jest zamordować cię.

Rodzice ci nie powiedzieli, że świat nie jest cukierkowym miejscem w pastelowych kolorach, tylko raczej taką rzeźnią, gdzie wszystko wpieprza to, co było słabsze


Nie. Nie byli takimi #!$%@?.

Takie są prawa