Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze, rozmawialiśmy z administracją Wykop.pl i pojawił się pomysł przeprowadzenia w Warszawie oficjalnego WykopParty, tj.przy udziale Administracji. Byłaby to wersja letnia oficjalnego Pozańskiego WykopParty. Najbardziej prawdopodobny termin niestety koliduje ze śląskim, aczkolwiek dzięki temu jest także świetną alternatywą dla osób, dla których do Katowic jest nie po drodze.

Proponujemy Ogródek Ciechana pod Pałacem Kultury i Nauki jako miejsce spotkania, ale możliwe są także inne lokalizacje i jesteśmy otwarci na propozycje.

W zależności od zapotrzebowania ogródek mógłby być cały zarezerwowany na WykopParty. Widok z ogródka poniżej, lada dzień pojawi się płotek o wysokości około 1,2m. Miejsc siedzących jest aktualnie ponad 120(20 stołów po średnio 6 osób przy stole + leżaki).

Galeria Ogródka Ciechana pod PKIN:

http://imgur.com/a/pvSbC

Najważniejsza sprawa to czy taka jest wola Społeczności Wykop.pl ;-)

Dyskusja na ten temat miała miejsce także pod adresem:

http://www.wykop.pl/wpis/1898757/porozmawialismy-z-administracja-wykopu-i-zastanawi/9128977/

Aczkolwiek zależy nam na jak największej ilości opinii. :)

#ciechan #wykopparty #warszawa #piwowawa
BrowarCiechan - Drodzy Wykopowicze, rozmawialiśmy z administracją Wykop.pl i pojawił ...

źródło: comment_mKe0eU1nTmt7J5T6YwnXwdakpFLrcB9Q.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
Najważniejsza sprawa to czy taka jest wola Społeczności Wykop.pl ;-)


Nie zgadzam się. Jestem prawdziwym bordowikiem i nie chadzam na takie spędy ;)

A teraz argumenty na serio:

@
  • Odpowiedz
@worldmaster: "do Warszawy to potwarz dla Poznaniaków," - napisaliśmy, że byłaby to edycja letnia, a więc nie przeniesienie, a zrobienie drugiej imprezy. Poza tym, w Krakowie także była obecna Administracja i nie było to problemem. Powtarzamy - ciężar inicjatywy bierzemy na siebie, a Administracja nie powiedziała "nie" ;-)

Postępując w ten sposób, że nie zrobimy WykopParty, ponieważ jedna osoba nie dotrze, bo... Można już wcale do tego nie podchodzić i
BrowarCiechan - @worldmaster: "do Warszawy to potwarz dla Poznaniaków," - napisaliśmy...

źródło: comment_eHrZxZFYKkJ32BSfmnnrsxMl0t6Mk61Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: Proponuję zrobić ankietę, której wyniki by zadecydowały o terminie. Ja ze swojej strony dodam, że lipiec to niestety zły pomysł. Ponowię moją propozycję o wrzesień, po zaliczeniach studentów itd. :-)
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan:

A ja się nie przyłączę do mainstreamu - olejcie malkontentów i róbcie swoje. Bardzo dobra inicjatywa.

Oczywiście najlepszy byłby termin dogodny dla wszystkich - ale to
  • Odpowiedz
@Dutch: Dokładnie. Słychać tylko buldupy z drugiej strony, nie wiem jakby się obawiali, że w Warszawie będzie lepsza impreza. Tak, mamy za plecami Ciechana i będzie zajebiście.

@BrowarCiechan: Róbcie swoje, wszystkim się nie dogodzi. Jak ktoś nie dotrze to chyba jego problem. Co do szkoleń to chyba ciężko będzie to zrobić dla dużej grupy osób. Ponadto zastanówcie się nad ilością miejsca, bo w tym ogródku wykopowicze się raczej
  • Odpowiedz
@omnia: Szkolenie w formie prelekcji nie powinno być trudne. Szacują Państwo, że będzie ponad 120 osób?

Ile osób z Wykopu było na otwarciu? :)

W czasie otwarcia ogródka, byliśmy na SGGW niestety
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: Całe 16 :) Ale tym bardziej powinniście się pochylić :) Btw lipa że otwieracie wasz pierwszy w Polsce piwny ogródek i jesteście w tym czasie na SGGW.

Co do wykopparty to nie mam pojęcia, ile może być osób, ale skoro Śląsk się tak zbulwersował to pewnie tylko od nich będzie ze 20 nie licząc Warszawy :)
  • Odpowiedz