Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze, rozmawialiśmy z administracją Wykop.pl i pojawił się pomysł przeprowadzenia w Warszawie oficjalnego WykopParty, tj.przy udziale Administracji. Byłaby to wersja letnia oficjalnego Pozańskiego WykopParty. Najbardziej prawdopodobny termin niestety koliduje ze śląskim, aczkolwiek dzięki temu jest także świetną alternatywą dla osób, dla których do Katowic jest nie po drodze.

Proponujemy Ogródek Ciechana pod Pałacem Kultury i Nauki jako miejsce spotkania, ale możliwe są także inne lokalizacje i jesteśmy otwarci na propozycje.

W zależności od zapotrzebowania ogródek mógłby być cały zarezerwowany na WykopParty. Widok z ogródka poniżej, lada dzień pojawi się płotek o wysokości około 1,2m. Miejsc siedzących jest aktualnie ponad 120(20 stołów po średnio 6 osób przy stole + leżaki).

Galeria Ogródka Ciechana pod PKIN:

http://imgur.com/a/pvSbC

Najważniejsza sprawa to czy taka jest wola Społeczności Wykop.pl ;-)

Dyskusja na ten temat miała miejsce także pod adresem:

http://www.wykop.pl/wpis/1898757/porozmawialismy-z-administracja-wykopu-i-zastanawi/9128977/

Aczkolwiek zależy nam na jak największej ilości opinii. :)

#ciechan #wykopparty #warszawa #piwowawa
BrowarCiechan - Drodzy Wykopowicze, rozmawialiśmy z administracją Wykop.pl i pojawił ...

źródło: comment_mKe0eU1nTmt7J5T6YwnXwdakpFLrcB9Q.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@silent_digger: My nie chcemy z nikim konkurować. Akurat wtedy jest dla nas dogodny termin, ewentualnie sierpień. Szacujemy, że wybierających się do Katowic spośród osób mogących przyjechać na WykopParty w Warszawie będzie do 20 osób. Nas interesuje WykopParty w Warszawie na ponad 100 osób. Czy te szacunki są dobre?
  • Odpowiedz
@silent_digger: @BrowarCiechan: Z tym, że Śląskie jest już w jakiś tam sposób organizowane (m.in. jest data, lokal, zapisy, choć o nich mało kto wie). Jakby @Tokarz wrzucił znalezisko, to może bardziej wiedzielibyśmy jaki jest faktyczny oddźwięk Katowic w lipcu.

Pojedynczych użytkowników nie ma co pytać, gdzie woleliby Wykoparty, bo ja wolę Śląsk, bo bliżej i łatwiej spać, co nie znaczy, że do Warszawy byłoby dla mnie za
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: Inicjatywa jak najbardziej miła i godna docenienia, ale... dodam kilka słów od siebie w kwestii terminu kolidującego z nieoficjalnym Śląskim Wykop Party w Katowicach. Jako pomysłodawca, oraz współtwórca projektu WykoParty.pl który Browar Ciechan także miał okazję wspierać (w Krakowie) starałem się dogadywać z organizatorami poszczególnych imprez (Trójmiasto, Wrocław, Śląsk) niekolidujące ze sobą terminy, konsultując się także z administracją Wykop.pl, tak by imprezy te nie kolidowały z ich oficjalnym party.
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: Ja w swojej inicjatywie staram się pogodzić wszystkie możliwe strony, stąd jak pisałem, terminy były przedyskutowywane pomiędzy organizatorami poszczególnych nieoficjalnych imprez, jak i z samą administracją. Popieram i doceniam Wasz pomysł na zorganizowanie spotkania w Warszawie, ale miło byłoby gdybyście przemyśleli zaproponowany przez Was termin jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: zgadzam się z @wywlekacz, i jako rodowity zagłebiak i wielotetni mieszkaniec woj. śląskiego - APELUJĘ:

Dogadajmy się. Niech terminy ze sobą nie kolidują! Pomysł, jak najbardziej zacny i miły, wymaga jeszcze przemyślenia. Bardzo chętnie wybiorę się na oficjalne WP. Ale Katowice, na mapie wszystkich wykopowych imprez, zaliczyć trzeba. Tacz czy siak. Ktoś zawsze będzie poszkodowany...
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: Cieszę się, że jesteście w takim razie otwarci na negocjacje. W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować prywatnie? Nie widzę w Waszym profilu możliwości wysyłania wiadomości :(

@silent_digger: Warto też przy tej okazji dodać (skoro już ten temat poruszyliśmy), że organizatorzy krakowskiego, trójmiejskiego, wrocławskiego i śląskiego spotkania naprawdę miło ze sobą współpracowali przy organizacji poszczególnych imprez, nie tylko w kwestii dogadania terminów. Myślę, że dzięki temu
  • Odpowiedz
@BrowarCiechan: Mam nadzieję, że nie odwołacie inicjatywy z mojego powodu, byłby to mój koniec na Wykopie :) Możecie zrobić kartkę z moim avatarem przy barku i napis "tych klientów nie obsługujemy"...


Tak czy siak, mam nadzieję, że uda się optymalnie dobrać termin, uwzględniając trud i wysiłek organizatorów śląskiej imprezy. Bo - nie oszukujmy się - nie mają za bardzo szans na konkurowanie z Wami ;-)
  • Odpowiedz