Wpis z mikrobloga

@Pierwiastek_z_Pi: karuzele i dmg log mozna zainstalowac oddzielnie.

Pytanie po co ci dmg log - mowie to jako wieloletni uzytkownik tego moda, ale od dawna juz gram bez zadnych modow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FeniEnt:

wszystko fajnie, ale dobrze wiecie ludzie to instaluja nie dlatego ze maja niewyrazne ikonki ( lol ) czy karuzele
karuzele i dmg log mozna zainstalowac oddzielnie.


@efeeem: @kubakabana: Co najmniej 10 modów musiałbym zainstalować oddzielnie, a wy jedynie o czym to o kolorkach potraficie pieprzyć, że takie straszne

1. Mapa w XVM jest lepsza.
2. Zoom IN/OUT.
3. Polepszona stabilizacja pionowa.
4. Zapamiętywanie serwera
5. Karuzela
6. wyniki bitwy
7. DMG Log
8. Markery nad czołgiem
9. Dźwięki - podpalenie, ammorack
10. Automatyczne przenoszenie załogi
11. Automatyczne przenoszenie sprzętu
1. Mapa w XVM jest lepsza.

2. Zoom IN/OUT.

3. Polepszona stabilizacja pionowa.

4. Zapamiętywanie serwera

5. Karuzela

6. wyniki bitwy

7. DMG Log

8. Markery nad czołgiem

9. Dźwięki - podpalenie, ammorack

10. Automatyczne przenoszenie załogi

11. Automatyczne przenoszenie sprzęt


@zgred: lepiej pieprzyć o 100 pierdołach, to takie ważne żeby móc w ogole odpalic gre

1 - co kto lubi, moze jest lepsza a moze nie
2 - nie na
Od kiedy odinstalowałem mody gra mi się lepiej i o dziwo osiągam lepsze wyniki niż jak z modami. Kilka modów jest przydatnych, no ale da się zupełnie normalnie bez nich grać. WG wprowadziło już sporo ulepszeń.
lepiej pieprzyć o 100 pierdołach, to takie ważne żeby móc w ogole odpalic gre


@kubakabana: Nie, lepiej #!$%@?ć o tym, że wszyscy z powodu koloru cię fokusują, a nooby jadą się #!$%@?ć bo zobaczyły, że są #!$%@? szanse na wygraną.

1 - co kto lubi, moze jest lepsza a moze nie

No rzeczywiście możliwość ustawienia wielkości ikon, napisów nie jest lepsze

2 - nie na turnieje

Mało mnie interesują turnieje bo
@zgred: > Nie, lepiej #!$%@?ć o tym, że wszyscy z powodu koloru cię fokusują, a nooby jadą się #!$%@?ć bo zobaczyły, że są #!$%@? szanse na wygraną.

Nic takiego nie napisałem, ale dobra.

Czyli xvm z jego koronną funkcją jaka jest wyswietlanie wn8 jest w tym modzie malo istotne.

No rzeczywiście możliwość ustawienia wielkości ikon, napisów nie jest lepsze


@zgred: chyba mnie musialo by #!$%@?, zeby co patch ustawiac sobie
Czyli xvm z jego koronną funkcją jaka jest wyswietlanie wn8 jest w tym modzie malo istotne.


@kubakabana: Dla mnie mogło by jej nie być. Jak xvm zaczynali tworzyć to była to jego jedyna opcja, a potem mod się rozszerzył o inne. Kolorki dla siebie jak cię #!$%@?ą możesz sobie wyłączyć.

chyba mnie musialo by #!$%@?, zeby co patch ustawiac sobie ikonki i wielkosc napisow zwiekszyc o dwa piksele


@kubakabana: Już