Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rio2016 #swoboda #tfwnogf

Ogladam sobie wywiady z ta Ewa Swoboda i naprawde smutno mi... ze nigdy nie bede mial takiej pozytywnie zakreconej, takiej milej i radosnej dziewczyny... nie wiem czemu na mirko panuje przekonanie ze to jakas karyna.
http://www.wykop.pl/link/3312513/nasza-ewa-zjadlaby-maka-wywiad-po-awansie-do-polfinalu/
ogladam ten wywiad jak jest sszczesliwa po tym jak skonczyla bieg i naprawde sie milo ja oglada, taka fajna i pozytywna jest
a ja tymczasem wieczne tfwnogf :(

ale juz nie chodzi o moje tfwnogf ale o sam fakt ze ona jest taka radosna i pozytywna. ostatnio w pracy mam duzo kontaktu z rozowymi i to sa takie suczyska o takiej prostej mentalnosci ze ja #!$%@?... ale swoboda wydaje sie naprawde super i czuje smutno zaba ze mi nie dadza nigdy takiej dziewczyny :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rio2016 #swoboda #tfwnogf

Oglad...

źródło: comment_6Vgl6CETSWyrZqV5HQCucVKsha91hVKL.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZepsutyDziadek: Ja uważam, że ona jest pozytywnie szurnięta, ale nie gloryfikowałbym jej.

Mam 30 lat i pamiętam siebie, gdy miałem 20 lat (ona ma 19). I gdybym przeniósł się w czasie i spotkał siebie 20 latka, powiedziałbym mu: jesteś debilem. Bo byłem i każdy 30 latek powie Ci to samo

Przykładowo nie jestem przeciwnikiem tatuaży, ale uważam, że tatuowanie się pod wpływem chwili jest debilizmem. Tatuaże powinny być przemyślane, żeby później nie żałować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Przykładowo nie jestem przeciwnikiem tatuaży, ale uważam, że tatuowanie się pod wpływem chwili jest debilizmem. Tatuaże powinny być przemyślane, żeby później nie żałować.


Zawsze mnie to bawi, wiesz dlaczego? Dlatego, że najwięcej o przemyśleniu tatuażu mówią ci, którzy.....go nie mają xD Nie mówię, by zrobić tatuaż praktycznie z dnia na dzień, ale "myślenie" nad nim latami, zazwyczaj kończy się mentalnym znudzeniem czymś, czego nie masz i w końcu nie
  • Odpowiedz