Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rio2016 #swoboda #tfwnogf

Ogladam sobie wywiady z ta Ewa Swoboda i naprawde smutno mi... ze nigdy nie bede mial takiej pozytywnie zakreconej, takiej milej i radosnej dziewczyny... nie wiem czemu na mirko panuje przekonanie ze to jakas karyna.
http://www.wykop.pl/link/3312513/nasza-ewa-zjadlaby-maka-wywiad-po-awansie-do-polfinalu/
ogladam ten wywiad jak jest sszczesliwa po tym jak skonczyla bieg i naprawde sie milo ja oglada, taka fajna i pozytywna jest
a ja tymczasem wieczne tfwnogf :(

ale juz nie chodzi o moje tfwnogf ale o sam fakt ze ona jest taka radosna i pozytywna. ostatnio w pracy mam duzo kontaktu z rozowymi i to sa takie suczyska o takiej prostej mentalnosci ze ja #!$%@?... ale swoboda wydaje sie naprawde super i czuje smutno zaba ze mi nie dadza nigdy takiej dziewczyny :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rio2016 #swoboda #tfwnogf

Oglad...

źródło: comment_6Vgl6CETSWyrZqV5HQCucVKsha91hVKL.jpg

Pobierz
  • 24
Generalnie jeżeli mam coś o niej powiedzieć (nie nie jestem przegrywem całe szczęście).
Każdy mówi Karyna, Karyna, głupia, taka i owaka.
A jakby to powiedziała znajoma gęba "A masz dowód?"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do tematu, wygląd (przynajmniej u mnie ma 2 poziomy/rozdziały).

1. Tak ta jest ładna, tą bym zaruchał
2. Tak ta jest ładna i ma coś w sobie takiego co przyciąga

Ewa jest w moim
@AnonimoweMirkoWyznania: jak najbardziej się zgadzam. Mało kto o tym mowi ale tak naprawdę porażką były pytania tego dziennikarza i sposób w jaki je zadawal. Co ona mogła mu powiedzieć, zmęczona, o 11 sekundowym biegu? Poemat miała mu napisać? Trudno cokolwiek niebanalnego powiedzieć, jeśli bieg poszedł Ci dobrze i nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego.