Wpis z mikrobloga

Mireczki, promo na Chuwi Hi8 PRO, wiec nie mylcie z tym slabszym modelem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akcja dotyczy #everbuying i robimy ją w trzech krokach:
- zakładamy nowe konto - dostajemy obniżkę 2$
- kupujemy przez apkę mobilną - dostajemy obniżkę 0,20$
- wpisujemy kod rabatowy: MM-Hi8pro i mamy cenę 77,79$ czyli niecałe 3 stówki

Warto? Warto, bo to sklep a nie żadne ali-podrabiańce. Na pokładzie ofc Win10+Android 5.1, 2 GB RAM, 32 GB pam wew 8 calowy ekran 1920x1200 pikseli.

kupujemy tutej - http://www.everbuying.net/product1158593.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

Pobierz Lewic - Mireczki, promo na Chuwi Hi8 PRO, wiec nie mylcie z tym slabszym modelem ( ͡°...
źródło: comment_2ABM2UjynCISpJ3sWZWbWUpADmrfcr7V.jpg
  • 18
@galeon: @Lewic: komentarz z pepper.pl:

Kupilem 3 miesiace temu Chuvi vi8 Pro.

Grzeje sie to strasznie i mam juz sporo wypalonych pixeli. Dodatkowo przyciski fizycznie dzialaja strasznie wolno . > Chodzi o reakcje na wlaczenie i regulacje glosnosci.

Nie wiem czy to pech,czy nie ale ja juz raczej Chuvi nie kupie . Zobaczymy jeszcze czy uda sie cos z gwarancja poczarowac .
@Coolek: Windows jest lepszy do oglądania filmów. Na androidzie ciągle są problemy z dźwiękiem albo napisami. Pod tym względem android ssie.
@Quis: Bo android ma system plikow FAT32, wiec nawet plikow wiekszych niz 4 GB sie nie wgra.
Dlatego ja sie mecze z windowsem, bo mam pare folderow z liczba plikow powyzej 20 tysiecy i lubie sobie pieprznac film w HD, inaczej bym od razu przesiadl sie na androida
@Coolek: Już nawet nie chodzi o pliki powyżej 4 GB. Na androidzie nawet z obejrzeniem 300MB odcinka serialu są problemy, bo brakuje kodeków albo wuj wie czego. Na win instaluje K-Lite Codec Pack i wszystko działa. No i o streamy z meczy ciężko na androdzie.
@galeon bateria jest za mala, wejscie sluchawkowe slabe, czasem sie przygnie. Kupilem go tanio wiec nie zaluje, do filmów czy czytania starcza az nadto
@theacm30: kupowalem swojego hi 10 na JD swego czasu w bardzo dobrej cenie, w której nie dostaniesz go teraz :)
nie zapmietam za ile
ciezko mi powiedziec ile godzin bateria trzyma bo po prostu siedzie na nim jak na netbooku(nawet w tej chwili) i podlaczam ladowarke.
hi book jest ładniejszy i wydajniejszy ale brakuje mu pelnowymiarowych slotow USB