Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, z przedwczorajszego wieloboju gimnastycznego mężczyzn #rio2016

Sytuacja dość kuriozalna, wielu podejrzewało że to forma jakiegoś protestu politycznego, ale prawda okazała się być o wiele bardziej prozaiczna - Semiankiv przed konkursem doznał kontuzji ręki do tego stopnia, że nie był w stanie wykonywać akrobacji. Mimo że #ukraina mogła dokonać zmian w zespole, nie wystawiła żadnego zamiennika. Mogła się wycofać - w ten sposób Szwajcaria mogłaby wziąć udział w finałach, ale mimo wszystko Ukraincy zdecydowali się wystartować i zwyczajnie poddać.

Nie ukrywając, Szwajcarzy byli #!$%@?.
Joz - Nie wiem czy było, z przedwczorajszego wieloboju gimnastycznego mężczyzn #rio20...
  • 22
@JaredS: Z tym akurat bym się nie zgodził, #!$%@?ąc od całej geopolityki - oglądałem całe zawody i choć na profesjonalnym ocenianiu gimnastyki się nie znam, to w mojej opinii Wiernajew miał o wiele lepszy (pod względem technicznym i artystycznym) pokaz niż Uchimura, a co ważniejsze w tej dyscyplinie - równiejszy, podczas gdy Uchimura na jednych konkurencjach był wybitny, a na drugich ledwie przeciętny. Zadecydowała 0.100 punkta, ale mimo wszystko byłem zaskoczony
@Joz: > Mogła się wycofać - w ten sposób Szwajcaria mogłaby wziąć udział w finałach
A tak nie mogli wziąć udziału? Decydowały jakieś punkty? Ktoś inny dostał się zamiast Szwajcarii do finału, czy jak to wyglądało?