Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie właśnie na na konferencji AWS w Nowym Jorku. I tak sobie obserwuję ludzi którzy siedzą dookoła mnie. Wszelkie rasy i religie. Koszt warsztatów wejściowy to 600USD. Są czarni, biali, hindusi, żółci, wszystko. Wykład prowadzi Jamajczyk z dredami do ziemi. Mega inteligentny gość. Przeciętny polaczek nacjonalista rasista dostałby tu takiego bólu dupy że cała maść na świecie by mu nie pomogła.
#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow
  • 60
@blubi_su: 2 miesiące temu pewna firma z Dubaju (właściciele kilku hoteli i parków rozrywki) organizowała rekrutacje w europie oraz min. w Polsce. Wśród menagerów byli: Amerykanin, Brytyjczyk i Malezyjka, dokumentację prowadziła kobieta ze Sri Lanki, a zespołem kierował Hindus. Na każdym kroku było podkreślane, że będzie to praca w multikulturowym i multireligijnym zespole.
Dlatego typowa, polska prawica czyści kible i robi na zmywaku w UK i nigdy wysoko nie zajda, bo
@inozytol: A zrozumiałeś coś z tego co tam napisał? To wskaż mi w którym miejscu jest napisane że rasizm ma jakiekolwiek logiczne czy racjonalne zastosowanie. Bo dla każdego inteligentnego i normalnego człowieka rasizm jest wyrazem ograniczenia umysłowego i po prostu głupoty. Zaścianka, ciemnogrodu.